Altı Ülkenin Sınırlı Sayıda Üretilen Mekanik Replikas Izle Serisi Çıktı

Breitling, nadir sınırlı sayıda üretilen bir saat koleksiyonu ve yeni bir aksiyon takımıyla Rugby Six Nations (İngiltere, İrlanda, Galler, İskoçya, Fransa ve İtalya) ligine saygı duruşunda bulunuyor.

Guinness Six Nations (Guinness Six Nations) 4 Şubat’ta başladı. Bu, Breitling’in Rugby Six Nations’ın resmi zamanlama ortağı olduğu ikinci sezon. Rugby Six Nations Turnuvası, yüksek altın içeriği ve mükemmel bir üne sahip olarak birbiri ardına doruğa ulaşır. Altı önemli lig (İngiltere, İrlanda, Galler, İskoçya, Fransa ve İtalya) kıyasıya rekabet edecek takımlar gönderdi ve hem erkekler hem de kadınlar maçları heyecan vericiydi.

İsviçreli saat üreticisi Breitling aynı zamanda Rugby Six Nations’ın özel lüks saat ortağıdır ve kutlamak için Chronomat Six Nations sınırlı sayıda mekanik kronograf replikas izle serisini piyasaya sürer. Hareket dolu yeni eserde her milli takım için her biri 150 adetle sınırlı benzersiz bir saat bulunuyor.

Breitling CEO’su Georges Kern, “Markanın sınırsız çok yönlü spor saati olarak, mekanik kronograf Six Nations sınırlı üretim serisi, rugby’nin hız ve cesaret arayışındaki spor ruhu için çok uygundur.”

Tüm seri paslanmaz çelikten yapılmıştır ve mekanik zamanlama serisinin (Chronomat) tüm özelliklerine sahiptir: “sele saplaması” çerçeve göstergesi çeyrek saati gösterir, “soğan” tepesi kolay tutulur, 6 o’lu üç alt kadran ‘saat konumu Entegre tarih görüntüleme penceresinin kadran düzeni ve klasik makaralı bileklik. Tüm saatler, mükemmel performansa sahip Breitling’in kendi üretimi 01 mekanizmalarla donatılmıştır. Kadran her ligin benzersiz renklerini benimsiyor ve saat 9 konumundaki küçük kadran ve safir kristal cam kasa arkası, ilgili takım logosuyla süslenerek saate kişiselleştirilmiş bir tarz kazandırıyor.

Rugby Eylem Ekibiyle Tanışın

Yeni Breitling Rugby Action Team, seriye benzersiz bir ifade katıyor. Takımdaki yedi tanınmış oyuncu, ülkelerini temsil eden mekanik kronograf saatleri yorumlayan Rugby Six Nations League’den.

Yedi oyuncu, Galler’i temsil eden en skorer isim olan George North; İrlanda’yı temsil eden üç kez şampiyon olan Conor Murray; Kyle Sinckler); yıldız alan orta saha oyuncusu Paolo Garbisi, 2020’de İtalya’da ilk kez teste giren oyuncu; Fransa için 2022 Grand Slam galibi Gaël Fickou; ve 2021 Yılının Turnuva Oyuncusu İskoçya Hamish Watson; ve İskoçya’yı temsil eden Stuart Hogg, iki kez Yılın Turnuva Oyuncusu seçildi.

Rugby Six Nations’ın Resmi Zamanlama Ortağı olan Breitling, Guinness Six Nations, TikTok Women’s Six Nations, Uluslararası Sonbahar Serisi ve 2023 Rugby Dünya Kupası ısınma turlarını destekliyor.

Sportmenliği teşvik eden, dünyayı önemseyen ve Breitling’i işbirliğine katılmaya çeken Rugby Six Nations aralıksız olarak sahneleniyor. İki markanın da uzun bir geçmişi var: Breitling 1884’te kuruldu ve Rugby Six Nations’ın kökeni bir yıl öncesine, yani 1883’e dayanıyor.

Tanınmış etkinlikler için klasik saatler

Mekanik saat (Chronomat) aslen İtalyan “Üç Renkli Oklar” akrobasi ekibinin resmi saatiydi. Mekanik kronograf saatler, 1980’lerde ve 1990’larda hızölçerleri nedeniyle pilotlar tarafından büyük beğeni topladı ve F1 takımları tarafından tercih edildi. Ayarlanabilir çerçeve göstergesi, gözün hem ‘yukarı sayma’ hem de ‘geri sayma’ işlevlerine sahip olmasını sağlayarak dalış ve yelken yarışmaları için idealdir.

O zamandan beri mekanik kronograf saat, denizde, karada ve havada insan dayanıklılığının sınırlarını zorlayan sporcuların ilgisini çeken Breitling’in en çok yönlü spor saati haline geldi.

Sınırlı sayıda üretilen mekanik kronograf saatler, tümü İsviçre Resmi Gözlemevi (COSC) tarafından onaylanan Breitling’in kendi üretimi 01 mekanizmalarla donatılmıştır. Hem 42 mm kasa hem de boncuklu bilezik paslanmaz çelikten yapılmıştır. Eller Super-LumiNova® parlak kaplama ile kaplıdır. Tüm mekanik kronograf modellerinde olduğu gibi su geçirmezlik değeri 200 metreye kadar çıkıyor. Her saatin alt kısmında ligin adı “Six Nations” (Six Nations) ve “One of 150” (150 parçadan biri) özel olarak işlenmiştir.

Mechanical Chronograph Six Nations Limited Edition serisi, Birleşik Krallık’ta ve belirli AB ülkelerinde mevcuttur.

Guinness Altı Uluslar Şampiyonası 4 Şubat’ta Galler’in İrlanda’yı ele geçirmesiyle başlıyor. Dizi 19 Mart’ta sona erecek ve TikTok Women’s Six Nations 25 Mart’ta devam edecek.