Şangay Masası Yeni Bir Fab Chrono · Iblis Numarası Başlattı Imitasyon Saat.

Ran Qingli, hız adına Ling Yue’nin sınırı yok ve otomobilin yarışı saniyeler içinde huşu özünü yansıtacak; Profesyonel bir saat yapımı süreci, hassas saatleri ve bilek kontrolünün her anının doğruluğunu kontrol eder. Yarış ve saatler doğası gereği yakın ve tanıdık bir bildiriye sahiptir, korkusuz atılımlara bağlıdır ve yeni sınırı yükseltme ve ateşle keşfedin. İkisi pist zamanında koşar ve yarış eğlencesini kovalar.

Şangay masasının yeni fab chrono · iblis numarası

Şangay ve Şangay Uluslararası Circuit’ten 2022’de ortak bir ötesi bir başyapıt yaratmak için -Fab Chrono · Demon Demon Formula, 2023 bir kez daha Fransız otomobilinin ilhamını, yeni aydınlık ekran fonksiyonlarını ve hızlı ayrımcılık bantlarını entegre edecek ve iki tane piyasaya sürecek. Yeni fab chrono · sihir: dinamik ve göz alıcı, beyaz ve siyah renk eşleşen klasik ile meijin ve mavi renk, bileğin rahat stilinin, direksiyon simidi, maç bayrağının ve diğer unsurların daha görsel tasarım yorumu, yaratıcılığı gösterir İnovasyon ve Çapraz -Border. Yeniden okuma yönteminin üç sekizgen dijital saati yenileme ve dönme ve döner özellikler, son derece sezgisel bir okuma deneyimi elde etmek için dakika ölçeklerine yönlendirilir.

Çarpışmalar ve çapraz sözler oluşturun.

Şangay Masa Fab Chrono · Lazer Oyma “Yukarı” Palet Şekli ile Şeytan Kadranı

2023’te Şangay Watch, birlikte zaman ve hız yapmak için Şangay Uluslararası Pisti ile tekrar katlandı ve zirveyi takip etme sonsuz yolculuğuna yerleşti. Bakış saati yanıtladığında, markanın tükenmez imitasyon saat yapımını vurguladı. Basit eklem tasarımı göz alıcıdır. Lazer oyma, safir camın iç tarafında kullanılır: Tao stili, yarış ruhu, bilek.

Rafine döküm yeniliği kenarı yeniden üretir.

Şangay Masa Fab Chrono · Demon Büyüsü, Siyah Florlu Kauçuk Kayışlı Altın Mavi Model

Şangay Masası’nın yeni Fab Chrono · yarış anının ruhunu ve agresif ruhunu göstermek için cesur kontrastlı iblis numarası. Renk fazına ve siyah flor kauçuk kayışına sahip iç film çemberi olağanüstü bir yarış stili sunar. Gül ve mavi modeller,% 99’dan fazla karbon içeriğine sahip 1K yüksek profilli tava bazlı karbon fiber bez için özel olarak seçilmiştir. Karbon fiber kirişinde, yüksek yoğunluklu tokluk ve dayanıklılık üstünlüğüne sahip 1.000 ipek vardır. Esas olarak “uzay seviyesi” karbon fiber olarak bilinen havacılıkta kullanılır. Aynı zamanda, görünümü sıradan karbon fiber malzemelerden daha hassas ve zariftir ve tasarımcı, düz çizgilerle dokunan karbon fiber bezini akıllıca seçer. Dengeli dama tahtası desen detayları, Şangay Uluslararası Yarış ve Formülünün unsurlarını yansıtıyor. Buna ek olarak, flor kauçuktan yapılmış siyah kayış, daha yumuşak, ısıya dayanıklı ve kirli, gün boyunca giymek için uygun, kullanıcının rahat deneyimini önemli ölçüde artırıyor.

Şangay Masa Fab Chrono · Demon Demon Siyah Siyah Model, Bayrak Damalı Deri Kayış

Bir diğeri klasik siyah beyaz tarzı devam ettirir, oyunun renk eşleşmesinden tasarım ilhamını alır ve yarış sürücüsüne haraç ödemek ve sonuna kadar beyaz iç film endüstrisiyle yarı saydam bir siyah kadran kullanır. son. 43.6 mm 316L malzeme paslanmaz çelik kasa Gaz alanının tam açılışını yorumlamak için, saatin dinamik ızgarasına uyuyor, bayrak damalı deri kayış, kare bayrak deseninin dengeli deşarjı, beyaz dikiş beyaz dikiş üzerine süslenmiştir Her iki taraftaki beyaz etek üzerinde, Saiye bayrağının siyah beyaz ızgarasını yansıtır. Siyah ve beyaz sendelenmiş dağılım, göz alıcı kare bayrak son ve zaferi sembolize eder ve aynı zamanda hızı ve zamanı temsil eder.

Black Watch açıklaması otomatik olarak oluşturuldu.

Dijital anlar ve merkezi saniyeler İsviçre süper luminova ışıklı kaplama ile kaplıdır.

Yeni Fab Chrono · Gece Çizgisi Diskinin Şeytan Sayısı, Mezar Sayısı ve Merkezi Saniyeler, karanlık ortam korkusu olmadan İsviçre Süper-Luminova ışıklı kaplama ile kaplıdır ve koyu renk de saniyeler içinde açıkça ayırt edilir. LED tarzı dijital yazı tipi tasarımı yeni ve benzersizdir. Karanlıkta bir LCD ekran ekranı gibi, rekabetçi spor stiline liderlik eder, teknoloji duygusunu ve avangard ruhu saat genine enjekte ederek duygusal bir deneyim getirir. Yeni hızlı sökme kayış yapıları eklenir ve tıpkı herhangi bir zamanda hızlı bir şekilde değiştirilen ve en iyi durumda tutulan ve tüm güçlerini kapsayan yarış lastikleri gibi kolayca sökmek için paslanmaz çelik pimlerle donatılmıştır.

Yarış, aşırı hızı kovalayan bir oyunudur. İlerleme hızını deneyimlemek ve dakikayı ve ikinci sınırı yenilemek heyecan vericidir. Saat yapımı, saniyelerin doğruluğuna ve uçlarına odaklanarak zarif işçiliğin rekor süresi ile geçer. Yarış atılımlarını entegre etme ruhuyla, Şangay Masa Fab Chrono’nun cesareti · Şeytan Takımyıldızı sayısı, hayatın izindeki her heyecan anını kavramaya isteklidir.