Audemars Piguet Code 11.59 Serisi 38 MM Çap, Replikas Izle

İsviçreli üst düzey saat üreticisi markası Audemars Piguet, CODE 11.59 serisinde yeni bir yaratıcılık sergileyerek 38 mm çapındaki saati ile yeni bir başyapıtı piyasaya sürüyor. Audemars Piguet Ar-Ge ekibi, olağanüstü yaratıcılık ve sofistike saat yapımcılığı becerilerini bir araya getirerek, bu benzersiz üç katmanlı kasa tasarımının boyutunu ve oranlarını yeniden tasarlayarak ince bileklere uymasını sağladı ve mükemmel şekilde uyumlu iki mor veya fildişi modeli sundu. Renkli kabartmalı kadranı ve aynı tonda timsah derisi kayışı olan yeni 18K pembe altın otomatik kurmalı saat. Yeni çalışma, bu yılın başlarında CODE 11.59 serisinde başlatılan benzersiz tasarımın devamı niteliğinde olup, 2022 yılında piyasaya sürülecek en yeni nesil otomatik kurmalı mekanizma Calibre 5900 ile donatılmıştır. Bu aynı zamanda CODE 11.59 serisinin lansmanından sonradır. Universelle grand komplikasyon saati (RD#4) ve paslanmaz çelik işleri; Audemars Piguet, CODE 11.59 serisinde sonsuz yaratıcılığını bir kez daha gösteriyor.

İnce bileklere uyacak şekilde tasarlandı

38 mm çapındaki yeni CODE 11.59 serisi otomatik saat, ince bileklere optimum uyum sağlar. Yeni saat çapı tasarımı, CODE 11.59 serisinin mevcut 41mm ve 42mm saat serisini zenginleştiriyor ve ilk kez iki yeni 18K pembe altın saatte kullanılıyor. Her iki saat de daha kompakt olmasına rağmen Audemars Piguet CODE 11.59 serisinin estetik ruhunu sürdürüyor. Replikas izle.

Saatin kasası, ultra ince bir çerçeve ve içine gömülü sekizgen bir kasa ortası bulunan yuvarlak bir tabandan oluşur. Kulpların benzersiz bir şekli vardır; üst kısım çerçeveye kaynaklanmış ve sabitlenmiştir ve alt kenar, saatin alt kısmına akıllıca oturmaktadır. Son derece modern kasa, markanın kendi yapımı mekanizmasıyla aynı mükemmel bitirme işlemini benimsiyor; saten fırçalama ve cilalı pah kırmanın alternatif ışık ve gölge efektini gösteriyor ve kasanın çok yönlü yapısını daha da vurguluyor.

Bu yılın başlarında bu seride tanıtılan yeni ayrıntılı tasarımın devamı olan kurma kolu oluğu daha sığ ancak daha dikkat çekicidir ve kasa geometrisinin karmaşık güzelliğini daha da vurgulamaktadır.

Renk ve ışık iç içe.

İki adet 18K pembe altın saat zarif bir kontrast oluşturuyor. Saatlerden birinde canlı mor kadran ve aynı renkte kayış bulunurken, diğeri daha ölçülü ama ışıltılı bir fildişi tonunu tercih ediyor.

Her iki saat de CODE 11.59 serisinin yeni kadran tasarımını benimsiyor. Kadranın kabartmalı deseni, İsviçreli makine gravür ustası Yann von Kaenel ile işbirliği içinde geliştirilen çarpıcı bir degrade yapı sunuyor. Yeni kadran, merkezden dışarı doğru yayılan basamaklı bir dalga şekli oluşturan ve benzersiz bir parlaklık efekti yaratan yüzlerce küçük oyukla süslenmiştir. İki kadranın mor ve fildişi tonları, rölyef deseninin derinliğini vurgulayan ve zengin ışık ve gölge değişikliklerini ortaya çıkaran fiziksel buhar biriktirme (PVD) işlemiyle üretiliyor. Yeni saat işaretleri ve ibreler, kadran deseniyle kontrast oluşturacak şekilde fasetlenmiş ve parlatılmıştır. Ayrıca eller karanlıkta okumayı kolaylaştıran floresan bir kaplamayla kaplanmıştır.

Her saat, kadranla aynı renkte büyük kareli timsah derisi kayışla donatılmıştır ve serinin “AUDEMARS PIGUET” yazısı kazınmış yeni 18K pembe altın pimli tokasıyla donatılmıştır. Ayrıca Audemars Piguet butikleri, dana derisi astarlı ve dokulu desenlere sahip, fildişi ve mor kauçuk kaplı kayışları da piyasaya sürecek.

En yeni nesil otomatik kurmalı mekanizma

İki yeni modern saat, Audemars Piguet’nin saat, dakika, saniye ve tarih göstergeli en yeni nesil otomatik kurmalı mekanizması Calibre 5900 ile donatılmıştır. Calibre 5900 mekanizması 2022 yılında bazı 37 mm Royal Oak serisi modellerde görücüye çıkacak.