Bailian Ruh Seçimi Zhen Aşk Tablosu Ucuz Saat Modelleri

Gerçek aşk, geniş insanların denizi boyunca “ok” dir. Yüzyıllık Ruh “Cupid”, aşk saatini seçmenizi, özel maçınızı bulmanızı ve tatlı yaşamda kalbi kırılmış kalbi birlikte hissetmenizi seçer.

Kalp hareketi, gökten düş.

Havacılık Zamanı B01 Timeling Watch 43 (Navitimer B01 Kronogram 43), nane yeşili kadran taze ve zamansız, yüksek tanınma ikonik dairesel uçuş slayt ve hava kronografı otomatik mekanik saat 35 (Navitimerautocomatic 35). Yeşil timsah deri kayış, retro ve modern, zarafet kaybetmeden, işaretçi her an kalp anını yineledi. Pilotun enstrümanından Havacılık Zamanlama Serisine kadar Legend, gökyüzü üzerinde uçan ve yana gelen yıldız gibi gerçek aşk için kanatlar ekler.

Kalp atışı, ritmi hızlandırın.

Belien Machinery Time B01 Saat 42 (Chonomat B0142) ve Mekanik Zamanlama Otomatik Mekanik Saat 36 (Chronomatautomatic 36) muhteşem olan benzersiz bakır boya kadranlarına sahiptir. Markanın ikonik kelebek toka silindir boncuklarının enfes işçiliği size mükemmel bir aşınma deneyimi getirecektir. Yüzyıllık benlik, saat 01 hareketlerini kullanır. Yaklaşık 70 saatlik güç depolama sağlayabilir. Sevgiyi göz ardı etme gücünü serbest bırakır ve her zaman hızlandırılmış ritmin kalp atışını hisseder. Kadın saatinin elmasla yatlı çerçevesi, sevgiliye göz kamaştırıcı bir mizaç katıyor, bu da insanları uzaklaştırıyor.

Kalp gelgit, daha fazla yükseliş

Turuncu kadran sıcak aşkı ifade eder ve yüzyıllık süper okyanus otomatik mekanik ucuz saat modelleri 42 Kelly Steomatic, 42Keelly Slater Limited Edition, erkeklik askeri yeşil kauçuk kayışı ile eşleştirilmiştir. Süper Okyanus Otomatik Mekanik İzleme 36 (Süperosean Otomatik 36) da sıcak bir his taşır. Teknik açıdan bakıldığında, hafife alınamaz. Su geçirmez performans 300 metredir. Dalga altında bile sert bir koruyucu katman oluşturmak hala yenidir.

Sevginin güzelliği sadece ilk bakışta değil, aynı zamanda sonsuz cesaret ve güce yüceltilebilir. Yüzyıllık sevgi seçilsin ve masayı sevsin, zaman ve mekan sınırlamasını geçerek, alem kalple dönecektir. Hanhai veya Bulut’ta olsun, kendinize ve entelektüel partnerinize olan sevgiyi teşvik edebilirsiniz.