Çin Ejderha Yılı Özel Sürümü İzleme Listesi, Replika Saatler

Ejderha Yılı yaklaşıyor ve Baume & Mercier, Yeni Yılı kutlamak için Baume & Mercier Riviera Baumatic Date ve Moon Phase Watch 10744_Chinese Year of the Dragon Special Edition (erkek kol saati) dahil olmak üzere Riviera Çin Ejderha Yılı sınırlı sayıda üretilen saatlerini içtenlikle sunuyor. saat, dünya çapında 150 parçayla sınırlı) ve Baume & Mercier Riviera Takvim Otomatik Saat 10743_Çin Yılı Ejderha Özel Sürümü (kadın saati, dünya çapında 150 parçayla sınırlı) yer alıyor. Erkek saati, saatin arka kısmındaki beş pençeli altın ejderha deseni ve ikonik on iki kenarlı çerçeveyle tamamlanan, zengin ayrıntılara sahip, şiirsel ve zarif bir ay evresi gösterge paneline sahiptir. Mükemmel performansa sahip marka yapımı Baumatic mekanizma ile eşleştirilen ejderhanın gücü, asil ve cesaret verici atmosferde gizlidir, bu da ejderhanın yeni yılda gökyüzünde yükseleceği ve dünya çapında ünlü olacağı anlamına gelir.

Baume & Mercier Riviera Baumatic Date ve Ay Evresi Saati 10744_Çin Ejderha Yılı Özel Sürümü’nün göz alıcı tasarımı, kadran üzerinde saat altıda yer alan ay evresi gösterge panelidir. Ejderha yang’dır ve ay da yin’dir. Altın kaplamalı ejderha şeklindeki desen ile altın kaplamalı ay evresi diskinin birleşimi, “yin ve yang’ın birbiriyle uyum içinde olması ve tüm fenomenlerin birleşmesi gerektiği” yönündeki klasik Çin felsefesini ima ediyor. Ayın dönüşüne baktığınızda her şeyin doluluğunu ve yokluğunu, Çin şiirsel güzelliğini görebilirsiniz. İki aya kadar tırmanan pençeleriyle görkemli bir altın ejderha, ateş boncuklarıyla oynayan, barış ve uzun ömür dileyen bir ejderhanın cesaret verici bir desenini oluşturuyor. Han Hanedanlığı döneminde ortaya çıkan bu parlak desen, eski Çin astronomisinin gezegen hareket haritasından kaynaklanmıştır. Ateş boncukları aydan evrimleşti ve ay evresi diskinin estetik konseptini tamamladı. Benzersiz altın kaplama ejderha bıyık şeklindeki ibreler, Baume & Mercier’in Çin Ejderha Yılı özel baskısı için başlattığı yeni bir tasarımdır. Altın ejderha, zarif ve çevik bıyıklarıyla, uyumlu hareketi ve dinginliğiyle ve yin ve yang’ın uyumuyla ciddi ve görkemlidir. Ailenizin güvenliğini ve sağlığını korumak, çalışmalarınızda ve kariyerinizde başarılar dilemek gibi güzel bir anlam içerir. Replika saatler.

Baume & Mercier Rivera serisinin ikonik on iki kenarlı çerçevesi, kadrandaki on iki saate karşılık geliyor. Geleneksel Çin kültüründeki on iki dünyevi dalla örtüşmektedir. Parlatılmış ve saten cilalı paslanmaz çelik kasa 43 mm uzunluğunda, zarif ve uzatılmış olup olağanüstü bir dokuya sahiptir. Dört adet kumlanmış paslanmaz çelik ADLC vidası ve dairesel ay evresi diski, “yuvarlak bir gökyüzü ve kare bir yer” görsel imajını oluşturur ve kırmızı çizgilerle süslenmiş sekizgen serbest taç ile birlikte, “her şey sabit,” ifadesinin uğurlu anlamını oluşturur. “sevinç ve mutluluğu ifade eder. Yeni yıl başlıyor. Güneş rengi saten cilalı kum kadran, gri flanş, yansıma önleyici (her iki tarafta) ve çizilmeye dayanıklı safir kristal, markanın tutarlı estetik tarzını sunuyor. Perçin tarzı Romen rakamları ve saat işaretleri saat 3, saat 9 ve saat 12 konumlarında Superluminova (C1, mavi ışık) ile kaplanmıştır. İçi boş altın kaplama akrep/yelkovan, Baume & Mercier saatini yorumlamak için Phi marka logosuyla süslenmiş altın kaplama saniye ibresiyle eşleştirildi; zarif tasarım ile gelişmiş saatçilik teknolojisi arasında mükemmel bir denge.

Kadranı ters çevirmek farklı bir dünyayı ortaya çıkarır. On ikigen safir kristal camın arkasında, ay evresi diskindeki altın ejderhayı hatırlatan, refahın ve benzersiz sade ve mütevazi bir ünlü tarzının çifte ejderha sembolü oluşturan görkemli, beş pençeli bir altın ejderha, on ikigen safir kristal camın arkasında oturuyor. Ejderha deseninin altında, Feilong Chengyun’un yeni yılına canlılık katan markanın kendi yapımı Baumatic (BM14-1975 AC1) otomatik kurmalı mekanizması yer alıyor. Kontrplak dairesel desenlerle kaplanmıştır, kumlanmış ana plaka salyangoz desenleriyle süslenmiştir ve içi boş salınımlı ağırlık “Côtes de Genève” Cenevre desenleri ve salyangoz desenleriyle süslenmiş olup, tüm dünyada yükselen “ejderhanın” olağanüstü tarzını yaratmaktadır. ” Bu hareketin seyahat süresi yüksektir. Hassastır, 120 saat (5 gün) sürekli çalışma güç rezervi fonksiyonuna sahiptir ve 10ATM’ye (yaklaşık 100 metre) kadar suya dayanıklıdır ve ünlülerin hayatındaki her önemli ana mükemmel performansla tanıklık eder.

33 mm çaplı Baume & Mercier Riviera Takvim Otomatik Kurmalı Saat, 10743_Çin Ejderha Yılı Özel Sürümü, 38 saatlik güç rezervine sahiptir ve erkek saatlerinin tasarımıyla uyumludur. Kasanın arka yüzünde yer alan altın kaplama ejderha deseni, ejderhanın saygısını ve gücünü sade bir dille gösterirken, iyi şanslar diliyor. Güzel vizyon. Çerçevedeki dört elmas, parlak kesim Wesselton elmaslarından yapılmıştır ve kasanın yan tarafında asaleti, ihtişamı ve zenginliği simgeleyen, parlak ve zarif tasarım güzelliğini vurgulayan altın kaplamalı PVD paslanmaz çelik halkayla eşleştirilmiştir. Doğal beyaz sedef kadran, sonsuz dalgaların kayalara çarptığı vahşi manzaradan ilham alan şeffaf dağ ve deniz desenleriyle süslendi. Tamamı Superluminova (C1, mavi ışık) ile kaplı altın kaplama perçinlenmiş Romen rakamları, saat işaretleri ve faset altın kaplama saat/dakika/saniye ibreleri, saat 3 konumunda tarih penceresi ve sekizgen kurma kolu üzerinde kırmızı çizgiler. Asil altın ve şenlikli kırmızının birleşimi birbirini tamamlayarak insanlarda müreffeh ve mutlu bir yeni yıl beklentisini uyandırıyor.

Ejderha, bulutların arasındaki ayı yakalıyor ve şöhreti dünya çapındaki insanları harekete geçiriyor. Riviera’nın sınırlı sayıda üretilen Çin Ejderha Yılı saatleri, dünya çapında her biri 150 parçayla sınırlıdır ve dünya prömiyeri için artık Baume & Mercier Nanjing West Road Boutique ve TIMEVALLÉE Time World Boutique’de satışa sunulmaktadır. Artık ülke çapındaki mağazalarda satışa sunulacak ve online kanallardan eş zamanlı satışa sunulacak, takipte kalın.