En Çok Alınmaya Değer 8 Replica Saat Sıralaması

Nitelikli bir saatsever elbette zaman zaman popüler saatlere dikkat edecektir. Saat, bir erkeğin statüsünün bir simgesidir ve ona özel bir saat, kişinin bütün görünümünü temsil eder; bugün, editör son yıllarda satın almaya en değer sekiz şeyi analiz ediyor. Popüler replica saat serisi, listede sizin saatiniz var mı?

1. Rolex Siyah, Yeşil Su Hayaleti

Xiubiao Salonu’ndaki en ünlü saat, çelik Black Water Ghost, Green Water Ghost, altın Black Water Ghost ve Blue Water Ghost dahil olmak üzere Rolex Water Ghost’tur. Bunlar arasında en popüler olanları, belki de yeşil su hayaletlerini satın almanın daha zor olması ve siyah su hayaletlerinin yeşil su hayaletlerinden daha sık ortaya çıkması nedeniyle çok sık ortaya çıkan çelik kara su hayaletleri ve yeşil su hayaletleridir. Pek çok saat arkadaşı var ve kaç saate sahip olurlarsa olsunlar bir Kara Su Hayaleti olmalı ya da bazı replica saat arkadaşlarının sadece bir saati var ve onlar da Kara Su Hayaleti’ni seçiyor.

2. Rolex Altın DJ

Rolex, arkadaşları en çok seven saat markasıdır. Her türlü su hayaletine ek olarak, en popüler olanı, tüm DJ saatleri arasında en sık görülen bu altın Datejust günlük saatidir (kısaca DJ). Bir stil. Bu Jianjin DJ’e daha gençken bakarsanız, “kırsal” hissedebilirsiniz, ancak bir kişi olgun bir yaşa geldiğinde, onun lüks, olgun ve istikrarlı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca Rolex DJ’in klasik tasarımı zamanın sınavını geçmiştir. Tianjin DJ’in yanı sıra çeşitli kadranlara sahip Rolex Oyster Perpetual çelik saatler de giriş seviyesi ve daha düşük fiyatlı modeller oldukları için oldukça popülerdir.

3. Blancpain Elli Kulaç

Dalış saatleri bu kadar popülerken, dalış saatlerinin mucidi Blancpain Fifty Fathoms’un popüler bir replica saat haline gelmesi şaşırtıcı değil. Saat arkadaşlarının favorisi yukarıdaki üç ibreli tarzdır ama kimisi mavi rengi kimisi de siyahı sever. Blancpain’in Fifty Fathoms modeli modern dalış saatlerinin yaratıcısıdır ve diğer dalış saatlerinden farklıdır, Blancpain’in edebi mizacını kemiklerinde taşır, bu nedenle sade ve çağrışım açısından zengin görünür. Eşsiz mizaç ve en yüksek kalite, popülerliği için temel faktörlerdir.

4. Tüm ulusların küçük prensi

IWC ile ilgili olarak, Çin’deki popülerlik Rolex ve Omega’dan farklı olabilir, ancak hayranların sevdiği epeyce saat var. Bunlar arasında en popüler olanlar Küçük Prens, Puji, Puqi, Mark 18 vb. ve gösteri salonumuzda tüm ulusların küçük prensi en popüler olanıdır. Birçok saat arkadaşı, bu IWC Pilot Chronograph “Little Prince” özel üretim, model IW377714 olan IWC hakkında gönderi paylaştı. Saat paslanmaz çelikten yapılmıştır, kasa çapı 43 mm’dir ve otomatik kurmalı Cal.79320 mekanizma ile donatılmıştır.

5. Casio küçük kare

2018, Casio G-Shock’un doğumunun 35. yıl dönümüdür, pek çok özel üretim replica saat piyasaya sürülmüştür ve bunların en popüleri Casio metal küp olmalıdır. Ancak bu saat sınırlı sayıda üretildiği için sadece onu isteyen bazı kişiler satın alabiliyor. Bu nedenle saat, çeşitli Casio küp stillerine bir trafik dalgası getirdi. Birçok saat arkadaşı 2018 yılında Casio küp bağımlısı olduklarını söylemiş hatta bazıları bir yılda birkaç tane satın almıştı.

6. IWC Sonsuz Takvim Serisi

Görünüm ve resmi giyim için bir saat olarak, Baijia kişisel olarak IWC Portekizli Seven serisini önerir. Bu bir satış eseridir. Kaç saat sever derinden zehirlendi? Ancak tezgahta 120.000 olan fiyat çoğu insanın ulaşamayacağı bir fiyattır. Orijinal ürünlerimiz tek tek kalıplanır ve demonte edilir ve her vidaya kadar her detay mükemmel şekilde yeniden üretilir! Aynısını yap! Orijinal ürünün onda bir fiyatına sahip olun! Pahalı ve pahalı olmayana gelince, hayırsever iyilikseverliği görür; bilge bilgeliği görür. Sonsuz takvim aynı zamanda gerçek bir pratik işlevdir!

7. Tudor Biwan dalış saati

Tudor’un şu anki en ateşli dizisi demek istiyorsanız, Black Bay dizisi olsa gerek. Black Bay serisinin İngilizce adı Black Bay veya kısaca BB’dir. Bu nedenle Tao Kan, başka saatler takıyormuş gibi davranmanın gerekli olduğunu söyledi. Tudor BB’nin kurulmasına gerek yoktur; doğrudan giyin. Bu kadar. Rolex’in küçük kardeşi olarak, Tudor’un Çin’deki popülaritesi söylemeye gerek yok, ancak Tudor’un Junjue, Fashion ve Prince gibi iş serileri daha çok satıyor. Pek çok replica saat arkadaşımız Biwan dalış saatlerini (çoğunlukla siyah çiçekli ama aynı zamanda mavi ve bakır çiçekli) yayınlıyor çünkü çoğu saati biliyor.

8. Omega Seamaster Serisi 300 metre dalış saati

Omega Speedmaster ve Seamaster serileri, gösteri salonunda en çok izlenen serilerdir ancak en popüler Omega modeli Omega Seamaster 212.30.41.20.01.003 saatleridir. Bu saatin siyah kadranı ve saat 3 pozisyonunda tarih penceresi vardır. Aşınmaya dayanıklı safir cam ayna, benzersiz kadranı ortaya çıkarır. Saat, bir çapa sahip ince çelikten yapılmıştır 41 hipokampus ve replica saat 10 konumunda bir helyum egzoz valfi. Bu Omega Seamaster Diver 300m saat, Omega 2500 koaksiyel mekanizmaya sahiptir. Hepimizin bildiği gibi, Omega Seahorse 300 metre dalış saati 2018’de dördüncü kez güncellendi. Son zamanlarda birçok arkadaşımız yeni Seahorse 300’lerini sergiledi. Popülerliğini sunuyor.

Yukarıdakiler, editör tarafından derlenen tüm içeriklerdir ve umarım herkese yardımcı olur!