“En İyi Araba Modeli” Kazananına Özel Bir Lange Saati Verilir Imitasyon Saat

Bu yılki Concorso d’Eleganza Villa d’Este antik otomobil fuarında, ‘En İyi Araba Modeli’ kazananı yine otomobil fuarı için Lange’nin benzersiz bir saat çalışmasıyla ödüllendirildi. Ödül töreninin en önemli anında, Lange Global Başkanı Wilhelm Schmid, final kazananına el oyması kapağı olan 18K beyaz altın 1815 kronograf saat takdim etti.

Ödül töreninde Lange Global Başkanı Wilhelm Schmid ve kazanan William Lyon’un bir grup fotoğrafı

2023 Concorso d’Eleganza Villa d’Este antika otomobil fuarı, 19 Mayıs – 21 Mayıs tarihleri arasında İtalya’nın Como Gölü’nde yapılacak.

Concorso d’Eleganza Villa d’Este Antique Car Show, küresel antika araba endüstrisinde her yıl düzenlenen büyük törenlerden biridir. 2012’den beri A. Lange & Söhne, nadir bulunan arabaların yer aldığı bu tarihi güzellik yarışmasına ortak olmuştur. Geçtiğimiz hafta sonu yarış Como Gölü kıyısında gerçekleşti. Bu yıl Lange, 18K beyaz altından yapılmış benzersiz bir 1815 kronograf saatle Trofeo BMW Group’un En İyi Otomobil Ödülü’nü kazananına bir kez daha saygı duruşunda bulundu. Ödül töreninde, Lange Global Başkanı Wilhelm Schmid bu harika saati Bay William Lyon’a hediye etti. 1935 Duesenberg SJ Speedster Gurney Nutting ile William Lyon, jüri üyelerinin ve izleyicilerin favorisi oldu ve aynı zamanda, sağlam 18K pembe altın kadrana ve elle oyulmuş Uncover’a sahip bu eşsiz saatten de çok memnun kaldı. Imitasyon saat.

A. Lange & Söhne 1815 Kronograf 18 ayar beyaz altın özel üretim “Concorso”, el oyması kapaklı ve motor şovu armalı

Wilhelm Schmid ödül töreninde yaptığı konuşmada, Lange’nin “durmak bilmeyen” çabasının saatçiliğin kalite standartlarına ve klasik otomobillere olan tutkusuna da yansıdığını belirterek, “Bir saat fabrikası olarak sürekli ilerleme yolundayız. Hedeflerimize ulaşmak için asla kestirme yollara gitmez, A. Lange & Söhne için en uygun olan yolu kesin olarak seçeriz.Belirlediğimiz hedefler çoğunlukla saatçilik dünyasının keşfedilmemiş alanlarıdır ve üstün Mükemmel işçilik, şirketimizin temel çekirdeğini oluşturur. Bu özel 1815 kronograf saati bunu gösteriyor. Sadece Lange’nin saat yolculuğunu simgelemekle kalmıyor, aynı zamanda Lange’nin otomobil şaheserlerini korumaya yaptığı yatırımı da gösteriyor. Zamana, enerjiye ve tutkuya bir övgü.”