Glashütte Orijinal Premium Saat, Ucuz Replika Saat

Ejderhalar hareket ediyor, refah artıyor, festival toplanıyor ve sıcaklık geliyor. Ejderha Yılı Çin Yeni Yılı’nda, 1845’te ortaya çıkan Alman üst düzey saat yapımcılığı sanatı Glashütte Original, asırlık olağanüstü saat yapımcılığı becerilerini miras alacak ve Alman orijinal estetiğini üç kırmızı altın klasik saate entegre edecek. Hayattaki zevkinizi gösterin ve zamanın cazibesini hissedin.

On bin yıl sonsuzdur; yıllar zamansızdır.

Sürekli takvim işlevi, büyük ve küçük ayları ve artık yılları dikkate alır ve en çok arzu edilen ancak zorlu saat komplikasyonlarından biri olarak kabul edilir.

42 mm kırmızı 18K altın kasa, sıcak bir parlaklık yayar, muhteşem ve asildir ve büyüleyici bir retro tarzı yaymak için kahverengi süet timsah derisi kayışla eşleşir. Klasik yuvarlak gümüş kadranda fildişi detaylar her yerde parlıyor. Saat ve yelkovan zarif kırmızı 18K altından yapılmıştır; elle takılan 5N som altın üç boyutlu işlemeli Romen rakamlı saat işaretleri şaşırtıcı bir görsel katmanlama getiriyor. Çeşitli karmaşık işlev göstergeleri, Alman orijinal tasarım estetiğini akıllıca bütünleştiriyor ve kadran üzerinde uyumlu bir şekilde dağıtılıyor. Saat, en az 100 saatlik güç rezervini garanti eden markanın kendi Caliber 36 mekanizmasıyla donatılmıştır ve anti-manyetik silikon balans yayı ile donatılmıştır.

Yıldızlar ve ay birlikte parlıyor ve altın rengiyle dolup taşıyor.

Senatörün Olağanüstü Büyük Tarih ve Ay Evresi Saati altın renginde parlıyor. 40 mm kırmızı altın kasa saten finisajlı/parlatılmış ve ince taneli gümüş kadrana sahip. 5N saf altın elle kabartmalı Romen rakamlı saat işaretleri, kadifemsi pürüzsüz ve yumuşak yüzey dokusuyla kontrast oluşturuyor. 5N kırmızı 18K altın akrep/yelkovan, kahverengi süet timsah derisi kayış ve kırmızı 18K altın katlanır toka, hepsi Glashütte’nin orijinal saatçilik işçiliğinin mükemmel kalitesini yansıtıyor. Ucuz replika saat.

Saat 4-5 pozisyonlarındaki büyük takvim penceresi ve saat 10-11 pozisyonlarındaki hassas ay evresi fonksiyonu, kadran üzerinde akıllıca simetrik bir düzen oluşturuyor. Büyük eş eksenli ve eş düzlemli takvim ekranı, mükemmel işçiliği ve görsel güzelliği birleştirerek kullanıcının onu bir bakışta görmesine olanak tanır. Ay evresi diski, usta saat ustaları tarafından karmaşık el işçiliğiyle özenle işlenmiştir. Titiz elmas frezeleme işlemi, Venüs’ün noktaları ve mavi gece gökyüzünün arka planında parlak bir şekilde parlayan altın ay ile keskin ve hassas bir taslak oluşturarak onu zarif ve çekici kılıyor.

Mutlu toplanma zamanı, altın tarz

Mutlu bir buluşma vesilesiyle, her anın kıymetini bilen Glashütte’nin orijinal eksantrik yıllık takvim saati konsepti vardır.

Eksantrik yıllık takvim saatinin genel kadran düzeni “eksantrik estetik” bir tasarımı benimsiyor. Saat ve dakika kadranları ile kadranın sol tarafındaki küçük saniye kadranı yukarı ve aşağı üst üste binerek yıl boyunca uğurlu anlamlarla dolu bir “8” şekli oluşturuyor. Eksantrik serinin akrep, yelkovan ve küçük saniye ibrelerinin tipik asimetrik düzenine ek olarak ay evresi, büyük takvim ve ay görüntüleme fonksiyonlarına da sahip olan serinin mekanik yapısı zarif bir şekilde tasarlanmış. Ay numaraları “geriye dönük” bir görüntüleme efektiyle sunulur. Kadranın sağ alt kısmındaki kavisli safir kristal cam ekran penceresi ayı gösterir ve içinde bulunulan ay siyah rakamlarla vurgulanarak bir bakışta anlaşılması sağlanır. Sağ üst köşedeki ay evresi penceresinde yıldızların ve ayın dönüşü, sinodik ayın döngüsüyle eşzamanlı olarak görüntülenecektir. Markanın kendi üretimi olan Kalibre 92-09 mekanizma ile donatılan model, içte ve dışta üstün kaliteyi yakalıyor. Bugüne odaklanan yıllık takvim saati, yılbaşında takmanız için ideal.

Uzun bir geçmişe sahip, üst düzey bir Alman saatçilik markası olan Glashütte Original, her zaman “özgünlükten gurur duyan” marka ruhuna bağlı kalmıştır ve her orijinal şaheser benzersizdir. Benzersiz tasarım ve yaratıcılığa sahiptirler ve mükemmel saatçilik işçiliğini yansıtırlar. Yılın başında Glashütte Original, yeni yılı altın bir saatle başlatıyor ve her takanına kendi zarif tarzını ve girişimci kalitesini getiriyor.