Hakkında Bilgi Replika Saatler

Günlük hayatımızda replika saatler sadece yaşam kolaylığını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılabilir. Ancak pek çok insan saatle ilgili ufak bir bilgi birikiminin pek farkında değil, bu yüzden Xiaobian bugün size tanıtıyor.


Replika saatler nasıl yapılacağı ve bakım döngüsü için:

Sis izleyin çünkü sıcaklık farkı değişir; nem uzun süre solmazsa, daha sert sözler az miktarda suya replika saatler olabilir, kadran sisinde sıcaklık çok büyük veya çok düşük görünecektir. Bu durumda, saatteki buğuyu emmek için emici kağıt kullanabiliriz, ancak daha ciddi hasarlardan kaçınmak için saati tamir etmek için saat tamir noktasına gitmek en iyisidir.
Günlük takarken suya maruz kalmasını önlemeli ve yüzünüzü, kıyafetlerinizi veya yağmurlu günlerde yıkarken dikkatli kullanmalısınız.

Replika saatler bakım döngüsü:

Genel olarak konuşursak, bir saatin bakım döngüsü üç ila beş yıldır. Saatte üç yıl içinde bir sorun olursa zamanında onarılması gerekir. Replika saatler sık takılmaz veya dikkatli kullanılmaz ise uzun süre bakım gerektirmez.
Bir saatin bakım döngüsü için sabit bir periyot yoktur ve bunu tamamen kişinin istekleri belirler. Bir arabanın bakıma ihtiyacı olduğu gibi, insanlar da saati doğru zamanda kontrol etmelidir.

Replika saatler çizik onarım küçük yöntemi:

Saat sık sık sızıntı yaptığından, harici kuvvet ekstrüzyonu gibi diğer durumlarda replika saatler zarar görür. Bugün Xiaobian size saatteki çizikleri nasıl onaracağınızı öğretecek. En fantastik onarım aracımız diş macunudur. Güçlü bir temizleme etkisine sahiptir. Önce diş macununu tek kullanımlık bir yüz havlusuna sıkın, saatin üzerine birkaç damla su serpin ve diş macunu lekeli yüz havlusu ile yüzeydeki çizikleri silin. Saatin üzerindeki çiziklerin hafiflediğini veya kaybolduğunu görebilirsiniz ancak bu yöntem sadece sıradan replika saatler için uygundur. Kişiler, saatin üzerindeki çizikleri, ne tür bir saatin sabitlendiğine bağlı olarak evde de onarabilirler. Sıradan bir saat ise saatin yüzeyini diş macunu ile silin. Fırçalanmış veya başka bir pahalı saat ise, Xiaobian bir replika saatler tamirhanesine gitmenizi önerir. Kendi kendini temizlemede mekanik su olması durumunda bakım yetersiz olacaktır.
Saat uzun süre giyilmesi gereken bir aksesuar olduğu için herkesin zamanında bakımını yapması gerekir. Uygun olduğunda cilalama ve cilalama için bakım atölyesine gidebilirsiniz. Sadece kadrandaki çizikler giderilmeyecek, aynı zamanda saat yepyeni görünecek.

Nerede giyilir replika saatler bileğinde:

Bilek kemiğine saat takıldığında hem izlememiz hem de zaman hatasından kaçınmamız açısından kolaylık sağlar. Mekanik saatlerin konumu genellikle yüzeyin her iki tarafında olduğu için kadran yüzeyin altındadır ve masanın alt kısmıdır. Bu konum, saatin doğruluğunu etkili bir şekilde artırabilir. , Bununla ilgili olarak, Bazı insanlar saati sol tarafa takmayı sever; bazıları sağ eli seçecektir. Replika saatler takmak da enfes; Genel olarak, meşgul bir kişiyse, sol elden takmak daha iyidir ve bu, yazma veya yazmanın önüne geçmenizi engeller. Tabii solak değilseniz. Yukarıdakilere ek olarak, bazı insanlar, erkeğin sol kadının kanunu giyme hakkını desteklediğini söyleyecektir; Bu mantıklı değil çünkü geleneksel Çin tıbbında erkekler ve kadınlar damarın farklı kritik noktalarına sahipler; erkek sol bileğinde, kadın sağ bileğindedir. Bu nedenle erkekler genellikle sağ ele, kadınlar ise kan dolaşımının daha düzgün olması için sol ele uygun replika saatler takarlar. Bunun bilimsel bir temeli var.
Ayrıca beyaz giyerken şeklini, rengini, malzemesini vb. Ayrıca ona uygun doğru kıyafetleri veya takıları da seçebilirsiniz.


Yukarıdakiler, Xiaobian tarafından paylaşılan tüm içeriktir; Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Xiaobian’a dikkat etmeye devam edebilirsiniz.