Happy Sport Saat Taze Nane Yeşili Kadranı, Ucuz Replika Saat

Prestijli bir klasik olan Chopard Happy Sport serisi, hayatın ve özgürlüğün tadını çıkarma ruhunu kutluyor, kadınları kendilerini yeniden keşfetmeye ve mutlu yaşamak istedikleri dünyayı fethetmeye teşvik ediyor. Bu Chopard klasiği, doğduğu 1993 yılından bu yana kadranında dans eden pırlantalarla canlı bir görsel şölene sahne oluyor. Yeni lansmanı yapılan Happy Sport serisi saatler sırasıyla 30 mm ve 36 mm kasa boyutlarıyla tasarlanıyor. Lucent Steel’den yapılmışlar ve sürekli bir canlılık ve canlılık akışı yayan taze ve hoş nane yeşili kadranla eşleştiriliyorlar. Canlılık.

Büyüleyici elmaslar, dans ve ışık inşa etme

Zarif ve zarif yuvarlak kadran, parlak pırlantaları koruyucu bir koza gibi nazikçe sarıyor. Bu büyüleyici ve gösterişli manzara, insanların kendilerini bu manzaraya kaptırmasını ve günlük yaşamın hızlı temposuna atlamadan önce bir anlık rahatlama ve neşenin tadını çıkarmasını sağlıyor. Chopard Happy Sport serisi saate daha yakından bakın. Ayna benzeri saat aynasında zarif bir bale yapan parlak pırlantalar, kalpteki neşeli enerjiyi yansıtıyor. Aynı zamanda fantastik bir tesadüf oyunu ve dinamik canlılık akıllıca iç içe geçmiştir. Gerçekleştirmek. Happy Sport saat serisi, sınırsız özgürlük ruhunu ve hayattan keyif almanın mutluluğunu temsil ederek kadınların yeni günlük tavrını vurguluyor. Ucuz replika saat.

Zarif renkler, klasik bir vals

Yeni Chopard HappySport serisi saatin kadranı, yumuşak ve zarif yeşili, narin ve benzersiz renkli dokularla birleştiriyor. Eşsiz güzellik, Chopard saat yapım atölyesinin zarif ve olağanüstü saatçilik işçiliğini vurgulayan göz alıcıdır ve bir ışık huzmesi gibidir. Göz kamaştırıcı parlak kalp, sonsuz bir parlaklıkla parlıyor.

Elmas ve Lucent Steel’in ustaca birleşimi

Parlak pırlantaların zarafetini ve dinamiklerini vurgulamak için iki yeni Chopard Happy Sport serisi saatin kasası ve bileziği Chopard’ın benzersiz Lucent Steel’inden yapılmıştır. Lucent Steel, %80’den az geri dönüştürülmüş çelik içeriğine sahip olmayan bir alaşımdır. Olağanüstü derecede parlaklığa ve parlaklığa sahiptir ve sonsuz dans eden elmaslarla kontrast oluşturarak altın gibi parlayabilir. Daha zorlu ve aşınmaya daha dayanıklıdır, daha rahat bir kullanım hissi sağlar.

Sonsuz yaratıcılık

Chopard Happy Sport saati gerçek bir stil ikonudur. 1993 yılında Chopard eş başkanı ve sanat yönetmeni Caroline Scheufele, zamanın ilerlemesi ruhuna bağlı kalarak, paslanmaz Çelik ve pırlantanın yeni ve benzersiz malzeme kombinasyonunu temel alan bir spor saat tasarladı. Bu seçkin ve sıra dışı saat, zarif ve zarif olmasının yanı sıra canlılık ve dinamiklerle doludur. Neşeli, eğlenceli, modern lezzetlerle dolu, zamansız ve kadınsı çekiciliğini kaybetmeden klasik. Zaman değiştikçe Chopard da buna ayak uydurarak yepyeni saatler piyasaya sürüyor ve sonsuz olanaklarla dolu bir geleceğin kapılarını açıyor. Zarif ve akıllı üst düzey saat, her kadının kalbine “Mutlu Ol” sloganını kazıyan değerli bir muska gibidir.

Teknik özellikler

Happy Sport saat – 30 mm – Lucent Steel

 • Kasa: Lucent Steel, genel çap 30 mm, kalınlık 9,75 mm, 30 metreye kadar suya dayanıklı, 5 mm tsavoritli Lucent Steel kurma kolu seti, Lucent Steel kabaşon dekorasyonu, Lucent Steel Steel çerçeve, yansıma önleyici safir kristal, kapalı kasa arkası
 • Hareket: kuvars hareketi
 • Kadran ve ibreler: Güneş ışını desenli taze nane yeşili kadran, barut grisi tampon baskı, üç hareketli elmas, rodyum kaplama Romen rakamları, rodyum kaplama konik akrep ve yelkovan, rodyum kaplama cop ve saniye ibresi.
 • Fonksiyon: Saat, dakika, saniye ekranı
 • Kayış ve toka: Lucent Steel paslanmaz çelik kayış, Lucent Steel paslanmaz çelik katlanır toka
 • Model: 278590-3013-Lucent Steel, taze nane yeşili kadranlı

Teknik özellikler

Happy Sport saati – 36 mm – Lucent Steel.

 • Kasa: Lucent Steel, genel çap 36 mm, kalınlık 10,45 mm, 30 metreye kadar suya dayanıklı, 6 mm tsavoritli Lucent Steel kurma kolu seti, Lucent Steel kabaşon dekorasyonu, Lucent Steel Steel çerçeve, yansıma önleyici safir kristal, kapalı kasa arkası
 • Hareket: kuvars hareketi
 • Kadran ve ibreler: Güneş ışını desenli taze nane yeşili kadran, barut grisi tampon baskı, beş hareketli elmas, rodyum kaplama Romen rakamları, saat 4:30’da takvim penceresi, rodyum kaplama konik akrep ve yelkovan, rodyum kaplama cop saniye ibresi .
 • Fonksiyon: Saat, dakika, saniye ekranı, tarih ekranı
 • Kayış ve toka: Lucent Steel paslanmaz çelik kayış, Lucent Steel paslanmaz çelik katlanır toka
 • Model: 278582-3011-Lucent Steel Taze nane yeşili kadrana sahip paslanmaz çelik model.