HAUTLENCE, Klasik Siyah Linear Series 2 Ile Yeni Bir Bölüm Yazıyor Replica Saat

16 Mart 2023, Neuhausen am Rheinfall (Neuhausen am Rheinfall) – Eylül 2022, HAUTLENCE, Linear Series 1 saat ile tarihinde yeni bir sayfa açıyor. Marka, bu yıl prestijli Geneva Watches & Wonders (Watches&Wonders) Haute Horlogerie Fuarı’nda Linear Series 2 saatini piyasaya sürecek. Siyah Linear Series 2’nin kasası yeniden tasarlandı. Siyah PVD kaplama, mekanizmanın renkli öğeleriyle keskin bir kontrast oluşturuyor. Yeni işaret ve benzersiz okuma süresi göstergesi, markanın sürekli yenilik yapma ve sınırları zorlama konusundaki kararlı taahhüdünü bir kez daha yorumluyor.

Zıplayan saat diskleri, yarı yörüngesel replica saat zincirleri ve topun etrafında dönen atlama saatlerinden günümüzün lineer retrograd saatlerine kadar hepsi sıra dışı ve yenilikçi. HAUTLENCE bir kez daha devrim niteliğindeki tasarım konseptini sürdürüyor ve ilk modelin genlerini geri kazanıyor; bu yenilik, okuma süresine yeni bir zaman boyutu ekleyerek uzanır. Bu büyük ince zincir, 2004 yılında HAUTLENCE tarafından geliştirilen ilk mekanizma HL’de kullanılan tasarımı yansıtır. Ucundaki küçük beyaz ibre, dikey bir ölçekle saatleri gösterir. 12 sayısı geçtikten sonra, salyangoz kolu probdan ayrılarak biriken enerjiyi serbest bırakır. Ardından zincir tekrar 1 numaraya atlıyor. Lineer retro saatlere ek olarak Linear Series 2’de saat 6 pozisyonunda uçan tourbillon da bulunuyor. İçi boş mavi köprüsünden bir bale gibi koşan tourbillon’un keyfini çıkarabilirsiniz.

Linear Series 2 saatte koyu siyah skala, aynı zengin siyah paslanmaz çelik kasayı tamamlarken, PVD kaplama uygulaması zincirin renginden ayırt ediliyor ve aynı zamanda mavi tourbillon köprüsüyle keskin bir kontrast oluşturuyor. ve dakika ibresi. Genel renk uyumu uyumlu ve canlıdır. Bu renk düzeni, bu yeniden tasarlanmış ultra dayanıklı kasanın ayırt edici modern estetiğini vurguluyor. Kasa, 10 ATM’ye kadar su geçirmezliğe sahip. Yan kabartmaların kullanılması, HAUTLENCE’ın ikonik TV’sinin daha üç boyutlu, esnek ve canlı görünmesini sağlarken, şık ve modern bir atmosfer yayıyor. Yivli çerçeve de PVD kaplama ile kaplıdır ve siyah kauçuk malzeme kayışı yansıtır.

HAUTLENCE’ın tutarlı yaklaşımı gibi, kadran da çok katmanlı bir tasarıma sahip. Alt kadranda dakika numarasını taşıyan ek bir safir cam kadran bulunur ve dikey buzlu desen kabul edilebilir ve makuldür. Ana kadran, hareket bileşenlerini ortaya çıkarmak için kısmen açık. Açıklıktan görünen parçalardan biri dakika kamıdır. Yelkovanla bütündür ve saatte bir döner ve her saat geçtiğinde dakika alanı yükselir. 60 dakika sonra, dakika dilimi, saat kamını içeren saat yıldız çarkını çalıştıran yerine geri döner.

D50 otomatik kurmalı mekanizma, Linear Series 2 saatin itici gücüdür. Trend bağımsız olarak HAUTLENCE tarafından geliştirildi, tasarlandı ve üretildi, böylece markanın mekanizma sayısı sekize yükseldi. Agenhor işbirliğiyle oluşturulan kampanyada 239 bileşen, 3 Hz titreşim frekansı ve 72 saat güç rezervi bulunuyor. İncelikle işlenmiş salınımlı ağırlık, markanın ünlü Moebius’unu anımsatıyor. Teknik ve estetik mükemmelliğin bir şaheseri olarak bu bileşen, HAUTLENCE markasının şu anda geçirmekte olduğu vazgeçilmez dönüşüm ve gençleşme anını işaret eden bu eşsiz saatin ana itici gücü olmaya layıktır.

HAUTLENCE: Modern mimari estetik saatlerin öncüsü, bağımsız saatçiliğin aktif lideri.