HUBLOT, Big Bang Unico Mavi Saatini Piyasaya Sürdü, Replicas Izle

Fransız Rivierası’nın yaz cazibesini yaşayın!

Son zamanlarda, İsviçreli lüks saatçilik markası HUBLOT, yaz ortasının gelişini muhteşem ve zarif bir ortamda birlikte kutlamak ve harika bir yazın tadını çıkarmak için lüks Villa Cap Estel’de (Villa Cap Estel) bir araya gelmek üzere marka elçileri ve yakın arkadaşlarıyla el ele verdi. Gündüz zamanı. Bu etkinlik, Hublot Yazı Seviyor’un mükemmel bir kanıtı ve markanın Akdeniz’e saygı duruşunda bulunmak için yeni ve benzersiz bir saat piyasaya sürmesi için ideal bir fırsat. Big Bang Unico masmavi saat, zamansız masmavi tonu mükemmel saatçilik becerileriyle yorumluyor. Replicas izle.

Big Bang Unico gök mavisi saat, güzel Akdeniz’e saygı duruşunda bulunur. Mavi seramik kasanın altında, flüoresan ibreler ve saat imleri, tıpkı bir deniz-dağ gemisinin dümen suyu gibi kesişiyor ve beyaz seramik çerçeveye karşı bir lumboz gibi güzelliklerle dolu. 42 mm çapındaki kasa, aynı yüksek teknoloji ürünü anti-alerjik malzemeden yapılmış ve içinde HUB128 Unico otomatik kurmalı kronograf mekanizmaya sahip. Ek olarak, yeni saat ayrıca bir kadranla donatılmıştır ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki kayış sunar: biri Hublot’un ikonik doğal kauçuk kayışı, diğeri ise basit ve zarif beyaz dokuma kayış.

“Marka elçilerimiz ve Chiara Ferragni, Usain Bolt ve Didier Deschamps gibi yakın arkadaşlarımızla harika bir etkinlikte bir araya geldik. Kutlayın ve neşeli yazın tadını birlikte çıkarın. Big Bang Unico masmavi saat, Fransız Rivierası kıyılarına saygı duruşunda bulunuyor. sanatçılar ve tasarımcılar için sürekli bir ilham kaynağı oluyor.Parlak ışıltı, kendine özgü mavi ve Akdeniz’in eşsiz yaşam tarzı sizi sevdiklerinizle birlikte yelken açmaya, rahatlamaya ve yazın güneşli günlerinin tadını çıkarmaya davet ediyor.”

Ricardo Guadalupe

Hublot’un CEO’su

BIG BANG UNICO Azure İzle

  • Seri numarası: 441.EH.5120.RX.HBA23, 50 adetle sınırlı koleksiyon
  • Kasa: mavi mikro boncuk seramik, çap: 42 mm, kalınlık: 14,5 mm, su geçirmezlik: 10 ATM
  • Kasa arkası: mavi mikro boncuk seramik
  • Çerçeve: beyaz seramik
  • Kadran: mavi
  • Mekanizma: HUB1280 UNICO saat fabrikası otomatik kurmalı kronograf hareketi, titreşim frekansı: 4 Hz (saatte 28.800 kez), güç rezervi: 72 saat, bileşen sayısı: 354, yakut: 43
  • Kayışlar ve Tokalar: Beyaz ve mavi astarlı kauçuk kayış, beyaz örgülü kayış, titanyum katlanır toka ve beyaz mikroboncuklu seramik spor toka
  • Liste fiyatı: 24.500,00 CHF, 26.900,00 EUR, 25.800,00 UDS, 22.200,00 GBP