İçinizi ısıtan Anları Renklerle Kaydedin, Imitasyon Saat

Kalpleri ısıtan anlar, romantizm akıyor ve aşk büyüyor. Aşık insanlar birbirine bağlanır ve parlak renklerde çiçek açarlar. Longines, bu Sevgililer Günü’nde aşkın gizli dilini bilekteki renk akışıyla aktarmak için yeni Concas serisi Yuedong saatini seçti.

Yıldızları ve denizi temsil eden mavi, aşkı tasvir eden mavi, ilk buluşmanın gizemi, tutkulu aşkın romantizmi ve bilekteki uzun vadeli hoşgörüyü harmanlayarak zamana yayılan ve sonsuza kadar sürecek aşkı simgeliyor; beyaz en saf ve en gerçek aşkı temsil eder. Basit ama nihai felsefe, sevginin parlak ışığıyla çiçek açarak uçsuz bucaksız evrendeki yıldızlar gibi parlar; aşk sabah güneşinin ihtişamı ve canlılığıyla doludur ve akşam karanlığının dinginliği ve çekiciliğine sahiptir. Aşk güneş ışığı gibidir, her şeyi besler.

Longines, aşkın görünümünü renklerin akışıyla tasvir etmek için Yuedong saatlerinin Concas serisini seçti. Seri, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla renk sunuyor: beyaz sedef kadran, elmas saat imleriyle noktalanmıştır ve elmaslardan oluşan dış halka, parlak bir galaksi gibi parlamaktadır; mavi güneş Deniz kadar sakin ve hoşgörülü desenli kadran ve gümüş kaplama cilalı ibreler birbirini tamamlıyor; Güneşli yeşil güneş ışığı kadranı, gümüş çubuk şeklindeki saat imleriyle kaplanmıştır ve ışık her harekette akarak kalp atışı anını yakalar. Imitasyon saat.

Yuedong saatlerinin yeni Concas serisi, sportif şıklığı ve mükemmel performansı birleştiriyor. Mavi, güneş ışığı, yeşil güneş ışığı ve beyaz sedef kadranları paslanmaz çelik bileziklerle eşleştirerek zarafetin sahneleri aşmasına ve sevginin zamanı aşmasına olanak tanıyor. Her saniye kalp atışlarınızı hızlandıran anlara tanık olun.