İsviçre Mido Cadılar Bayramı Saat Önerisi, Replikalar Izle

Sonbahar daha da sertleşiyor ve sıcak karnaval atmosferi her geçen gün daha da güçleniyor. Geceleri sessizce yanan fenerler ve kafamızı kaldırıp baktığımızda istemeden yakaladığımız yarasa süslemeleri, eller döndükçe Cadılar Bayramı için geri sayımın başladığını hatırlatıyor. Neden özgür ve yüksek profilli olmak için bu fırsatı değerlendirmiyorsunuz, sosyal maskenizi çıkarmıyorsunuz ve hafta içi nadiren gösterilen tarafınızı cesurca sergilemiyorsunuz? Swiss Mido Watch, günlük çok yönlülüğü ve olağanüstü yaratıcılığı birleştiren dört büyüleyici başyapıtı seçti. Çocuksu bir kalple dolu olan sizler gibi siz de istediğiniz zaman AB ile A arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz.

Kış yaklaşıyor ve gece her geçen gün daha erken çöküyor. Efsaneye göre Cadılar Bayramı, adından da anlaşılacağı gibi, hayaletlerin ortaya çıktığı ve elflerin yaramazlık yaptığı yılın nadir bir zamanıdır. Geceleri sırıtan balkabağı feneri, karanlığı sıcak turuncu ışıkla aydınlatır ve ileriye giden yolu yönlendirir. Cadılar Bayramı sırasında, hayaletlerin gece boyunca kol gezdiği bir zamanda bileğinize küçük bir “balkabağı feneri” takarak, onu tuhaf bir kıyafeti aydınlatmak için kullanmayı sabırsızlıkla bekleyebilir misiniz?

Swiss Mido Navigator Serisi “Rainbow Circle” saatin siyah kadranı üzerinde sarıdan turuncuya değişen bir renk çemberi bulunacak ve bu daire özellikle canlılık ve dinamikleri vurgulayacak. Mat siyah kauçuk kayışla eşleştirilmiştir ve kontrast oluşturan tasarım keskin bir kontrast sunar. 1960’larda doğan Pilot Serisi “Rainbow Circle” sınırlı sayıdaki saatin kopyasına saygı duruşunda bulunan bu yeni saat, su altında her 6 metrede bir basınç azaltma seviyesi olarak kullanılıyor. Sarıdan turuncuya kadar dört degrade renkli daire kullanır. İfade etmek. Dönen çerçevede siyah bir alüminyum halka bulunur ve dünya çapındaki önemli şehirleri işaretlemek için gümüş noktalar kullanılır. Pratik işlevler çeşitli spor ve seyahat senaryolarını destekler ve olağanüstü renk uyumu, Cadılar Bayramı atmosferine mükemmel uyum sağlar. Genellikle bir spor uzmanı olarak gösteriş yapanlar için tam size göre ve Cadılar Bayramı’nda aynı renkteki ekipmanları yakabilirsiniz. Bu saat ayrıca daha fazla eşleştirme olanağı sunan ek bir paslanmaz çelik Milanese örgülü kayışa sahiptir.

Güzel kokulu elbiseler giymiş ve şakaklarında gölgeler bulunan ziyafetteki misafirlerin yüzleri, zarif maskelerin altında gizlenmişti. Göz kamaştırıcı ve parlak ışıklarda maskeler gerçek kişiliğin anahtarıdır ve çarpıcı hayalet kostümleri yaratıcılık ve ustalığı sergiler. Dikkatle oyulmuş bir maske gibi dalgalı Côtes de Genève çizgileri, bu zarif saatin kadranından ana plakasına kadar uzanarak şaşırtıcı bir görsel etki yaratıyor. Sürekli çalışan mekanizma, içi boş bir tasarımla izleyiciye sunulsa da, görünümü, ele geçirilmesi zor, gizemli bir ruh gibi beliren, uzanan dalgalar tarafından gizleniyor. Replikalar izle.

Swiss Mido Helmsman serisi iskelet saat, yüksek performanslı bir mekanik hareket sergilemek için bir iskelet ana plaka kullanır. Kadrandaki dikey Côtes de Genève, kontrast oluşturan antrasit grisini benimsiyor, üç boyutlu işlemeli ölçekler Super-LumiNova beyaz parlak kaplamayla işleniyor ve merkezi dakika saat işareti halkası, üç boyutlu kabartma tasarımı benimsiyor. Her ayrıntı yaratıcılığı öne çıkarıyor. Üç taraftaki akrep ve yelkovan Super-LumiNova beyaz parlak kaplamayla kaplanmıştır ve elmas kesim saniye ibresi net okumayı sağlayan mükemmel ve cesur bir kadran tasarımına sahiptir. Yoğun şehir hayatında seyahat eden ölçülü bir beyefendi olarak, Cadılar Bayramı’nda artan içsel motivasyonunuzu göstermek için içi boş bir maske takmaya uygunsunuz.

Gizemli, tehlikeli ve büyüleyici pek çok güzel görüntü, çağlar boyunca fantastik efsanelerde insanların zihnini büyülemiştir. Kurnaz cadılar, zarif sirenler, asil elfler… Güzellik onların tüm canlıları büyüleyecek silahı mıdır? Yoksa gelecek nesillerin cehaletlerini aramaları için bir bahane mi? Gündüzleri çiçek açan bir nilüfere dönüşür ve geceleri soluk mor bir ışık yayar. Işık ve gölge değiştikçe, dünyadaki söylentileri bir kenara bırakıp, sadece kendiniz için her türlü görünümü çiçeklendirmenin zamanı geldi.

Narin parlaklığı yansıtan sedef kadran üzerinde ebegümeci suda çiçek açıyor ve yansıması pırlantanın akıllı ışığıyla çevreleniyor. Loş bir ortamda, yumuşak ve hareketli kadran, parlak bir kaplamanın nimeti altında mor bir parıltı yayar. Berrak bir nilüfer gece gündüz çiçek açarak ışık ve gölge akışının ustalığını gösterir. Swiss Mido Huaxi serisi Flower Shadow saat, 80 saate kadar kinetik enerji depolama sağlayan Caliber 80 tam otomatik mekanik hareketle donatılmıştır. Pembe altın kasa şıklık katıyor ve lavanta rengi deri kayış rahat bir kullanım deneyimi sağlıyor. İkisi bu etkileyici başyapıtı tamamlamak için birbirini tamamlıyor ve birlikte en büyüleyici kadınsılığa katkıda bulunuyor. Lotus çiçekleri birbirine zıttır, cadı veya elf gibi davranan sevimli ikizlerdir ve sağlam bir kalbe sahip olmak sihirli bir güce sahip olacaktır.

Potadaki sihirli iksir, ormandaki parıldayan alevler, kara kedinin gözlerindeki bilge ışık… Yeşilin anlaşılması zor ve gizemli bir atmosferi var gibi görünüyor. Derin siyahın önünde sis gibi daha da öngörülemez hale geliyor. Aynı zamanda yeşil ve canlıdır. Günlük giyim sadece modaya uygun zevki vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda sade kıyafetlerin son dokunuşu haline gelir. Bu nedenle Cadılar Bayramı’nda birbiriyle uyumlu renklere ve benzersiz şekillere sahip yeşil bir saat seçmek, yalnızca tatil elbisesine uyum sağlayarak gizemli bir atmosfer yaratmakla kalmaz, aynı zamanda günlük stile kişilik de katar. Bu yanlış gidemeyecek akıllıca bir seçimdir.

Swiss Mido Helmsman Serisi TV saatinin kadranı yatay olarak fırçalanmıştır ve yeşilden siyaha büyüleyici bir geçiş efekti gösterir. Retro TV’ye benzeyen modern görünüm, ışıltılı kadran karşısında daha dinamik ve dinamik. Büyük tarih penceresi öğle saatlerinde yer alır ve okumaların bir bakışta doğru olmasını sağlar. TV ekranının arkasında, Helmsman serisi TV büyük takvim saati, doğru seyahat süresini sağlamak için son derece güvenilir Calibre 80 tam otomatik mekanik hareketle donatılmıştır. Yeşil TV ekranında size ait bir Cadılar Bayramı karnavalı gösterisi yapılıyor.