IWC Babalar Günü Saat Önerisi, Replikalar Izle

Babanın estetiği bizi işte veya hayatta her zaman incelikli bir şekilde etkiler. Rasyonel, romantik, açık ve kapsayıcıdırlar.

Gök cisimlerinin kendi yörüngeleri vardır. Her birimiz evrenin güzelliğiyle örtülüyüz. Tek tuşla ayarlanabilen efsanevi sonsuz takvim ve patentli kuzey-güney çift ay evresi göstergesi TM ile donatılmış Portekiz serisi sonsuz takvimli saat 44’ü (model: IW503701) seçti. Gösterge sürekli değişir ama kanun baştan sona geçerlidir. Makrodan mikroya her şey yolunda. Replikalar izle.

Gece ve gündüz döngüsü bir ileri bir geri gidiyor. Geceleri enerji sessiz ve istikrarlıdır. Portekiz serisi manuel kurmalı turbillonlu gündüz ve gece göstergeli saati (model: IW545901) seçti; Saat 6 pozisyonunda yalnızca 0,675 gram ağırlığındaki uçan dakika Tourbillon yer çekimiyle rekabet edebiliyor. Yenilikçi küresel gündüz ve gece görüntüleme işlevi, gezegenlere, zamana ve uzaya olan merakı ve sevgiyi ortaya koyuyor ve Samanyolu’nda yer alıyor ancak yüz milyonlarca ışıkyılı uzaklıktaki geleceği düşünüyor.

Güneş ışığı her zaman sıcaktır. Babamın ince bir mizacı var. Portekiz Serisi Otomatik Saat 42’yi (Model: IW501705) seçti. Yeni kasa yapısı daha rafine bir kadran kaplamasıyla uyum sağlıyor. Kumul altın rengi, kalbindeki sıcak güneş ışığını yansıtıyor. Sağlam ve uzun ömürlü “Portekiz Yedilisi” denizde seyrederken canlandırıcıdır.

Hayat sonsuz bir oyundur. Babamın gördüğü saha oyunun kendisi değil, topyekun bir tavır ve her saniyenin güzelliği. Seçtiği Pilot Serisi Yüksek Performanslı Kronograf (Model: IW388305/IW388306) bileğinde senkronize olarak çalışıyordu. Takimetre ölçeğine sahip seramik çerçeve, her hızlanma ve frenleme süresini doğru bir şekilde kontrol eder; siyah kadran ve parlak kakmalı saat işaretleri doğal ve pürüzsüz bir şekilde tasarlanmış ve tek seferde tamamlanıyor.

Kuzey ve güney, gece ve gündüz, yıldızlar, göller ve denizler. Babam bana, dünyayı keşfetmeye devam etmek için kullanacağım bu düzenli ve geniş kozmik estetiği verdi.