Kendine Güvenen Yaşam, Kişilik Gücü, Imitasyon Saat

Her birimizin birden fazla yüzü var. Yoğun bir hayat karşısında her şey titiz ve kapsamlıdır.

Kendi hayatınızı kontrol eden orijinal yaratıcı sizsiniz.

Enfes bir üst düzey mekanik saat, yaşam tarzının ve moda tutumunun kişisel bir ifadesidir ve kendisiyle tutarlı bir yol arkadaşı haline gelmiştir. Kökeni 1845’te ortaya çıkan Alman güzel saatçilik sanatı Glashütte Original, yüzyıllık olağanüstü saatçilik becerilerini miras alacak, Alman orijinal estetiğini bütünleştirecek ve çağdaş kadınların bilek stilini yorumlayacak.

Özenle hazırlanmış ve zevkli

Serenade kadın saati, romantik adı ve benzersiz görünüm tasarımıyla, çağdaş kadınların kendisinde bulunan muazzam enerjiye ve yaratıcı potansiyele saygı duruşunda bulunuyor. Saat, pırlanta ve sedef gibi nadir malzemelerin gül tonlarıyla yenilikçi bir kombinasyonunu kullanarak yumuşaklığı ve sağlamlığı ortaya çıkarıyor.

Gül rengi, ışıltılı kasa ve göz kamaştırıcı parlak kesim pırlantalarla zarif bir kontrast oluşturuyor. 36 mm’lik cilalı paslanmaz çelik kasa, 52 adet parlak kesim pırlantadan oluşan çerçeve setini tamamlıyor ve tepe, parlak kesim pırlantayla tamamlanıyor ve saatin tamamı zarif bir mücevher parçası haline geliyor. Kadrandaki beş zarif kavisli Arap rakamı ve altı hassas saat işareti, beyaz ultra ince sedef kadranın ön ve arka kısmına özenle basılarak, macentadan gül rengine ve mora kadar uzanan degrade tonları akıllıca yorumlanıyor. Ölçek tasarımından avangart renk işlemesine kadar bu kadın saati, Alman saatlerinin detay odaklı yönünü gösteriyor. Bu, bir sanat şaheseri olarak adlandırılabilir, ışıltılı ama gösterişli değil, zamansız ve sonsuza kadar: 50 parçadan oluşan dünya çapında sınırlı bir üretim.

Mükemmellik, zarafet ve romantizm için çabalayın.

Kırmızı altın orman yeşili eksantrik ay evresi saati, kırmızı altın kasa, kılıç şeklindeki altın ibreler ve altın saat imlerinin ustaca kullanımı, uyumlu ve istikrarlı Alman saat tasarım stilini ortaya koyuyor. Saatin kadranı degrade renk tasarımını benimsiyor. Renk, merkezden çevre kenarlara doğru yavaş yavaş zengin koyu yeşilden koyu siyaha doğru değişir. Beyaz ay evresi diskindeki altın yıldızlar ve ay ile birlikte, Glashütte’nin orijinal eksantrik ay evresi saatinin görünümünü güzelleştiriyor. Tutkulu ve sınırsız canlılıkla dolu, romantik ve zarif yeni bir seviyeye ulaştı.

Asimetrik olarak tasarlanmış eksantrik disk düzeni klasik estetik kuralını kullanır: uyum ve dengeyi gösteren altın oran. Kadranın sol yarısında saat/dakika kadranları ve küçük saniyeler bulunurken, sağ yarısında markanın temsilcisi olan büyük takvim ve zarif ay evresi göstergesi yer alıyor. Oldukça parlatılmış 40 mm 18K kırmızı altın kasa, kadranın zengin yeşiliyle keskin bir kontrast oluşturuyor ve parlak yeşil Louisiana timsah derisi kayış, kullanıcının genel imajına farklı bir dokunuş katıyor.

Kişisel yaşam orijinal gücü

Elmaslarla süslenmiş SeaQ saati, mükemmel işçiliği ve benzersiz spor tarzı unsurlarıyla kullanıcının kişiliğini ve özgünlüğünü yansıtıyor ve kadınların estetiğini ve saatlere olan sevgisini iyi bir şekilde ifade ediyor. Saatte ana renk olarak derin okyanus mavisi kullanılıyor ve dönen çerçeve, tıpkı denizdeki yıldızlar gibi 47 adet parlak kesim pırlanta ve bir safir ile kaplanarak bileğe ışıltı katıyor.

39,5 mm’lik paslanmaz çelik kasa elle çizilmiştir ve mavi kadran zarif güneş ışını desenleriyle süslenmiştir ve Super-LumiNova’dan yapılmış kakmalı sayılar ve imitasyon saat işaretleri ile doldurulmuş olup, okumayı daha göz alıcı, daha kolay ve güçlü hale getirmektedir. Koyu mavi naylon dokuma kayış günlük konfor sağlar, yaşamı, sporu ve işi dengeler ve bireysellik arayışını karşılar.

Glashütte Original’i tercih edenler, üstün kariyer başarılarına sahip oluyor ve iç değerlerini ifade etmeye önem veriyorlar. Bu orijinal Glashütte kadın saatleri tamamen Alman tasarım stilini bünyesinde barındırıyor, kendi kendine eşlik eden ve mütevazı bir karakter arayışını tatmin edebiliyor ve bağımsız kişiliklerini ve çekiciliğini tam olarak sergiliyor. Tarzınıza uygun bir saat, hayata karşı bir tutum seçmek anlamına gelir. Yoğun çalışmalarımızda o güveni ve sakinliği koruyalım, ışığımız parlasın.