Langqin Yeni Çek Hava Kuvvetleri 1935 Replika Saat

Popüler klasik pilot saatin adı Langqin Watch, yeni Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatini başlattı. Yeni saat, macera ruhunu ve tarihsel mirası entegre ediyor. 21. yüzyıl estetik tarzını ve teknik teknolojiyi kullanır. Yastık şeklindeki paslanmaz çelik kasa, 1935 prototipinin ikonik özelliklerini yeniden üretmek için oluklu yol dönen çerçevelerle kaplanmıştır.

Longines, 190 yıldan fazla derin bir tarihsel ve replika saat yapımı geleneğine sahiptir. Kaşifler için geliştirilen pilot saatleri ve kronografları, büyük saatçilik geleneğini vurgulayarak ustaca işçiliğe ve ileri teknolojiye entegre edilmiştir. İlham ve estetik stili Tarihsel saatlerden boyanan markalar, küresel saat meraklıları için mükemmel mekanik saatler sağlar. Langqin Watch, uzun zamandır klasik estetiği ve modern teknolojiyi, kayda değer doğruluk ve güvenilirliğin hassasiyeti ve güvenilirliği ile ölçmek için birleştirdi. Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatlerinin tasarımı bunu canlı bir şekilde doğruladı.

Prototip modelleri ikonik ark yastık şeklindeki kasayı kullandı ve 1 Nisan 1935’te İsviçre’nin Berne, İsviçre Uluslararası Endüstri Mülkiyet Ofisi’nde bir tasarım patenti kaydetti. Başlangıçta pilotlar için inşa edilen bu saat, güvenilir avantajlarla sayısız hayran kazandı, sağlam, doğru ve hassas okuma.

Çapı 43 mm boyutu olağanüstü giyme konforu sağlar. Saat, tipte bir yüzey ile donatılmış rafine çelikten yapılmıştır ve “1935” işareti kasanın dışına saat 9’da kazınmıştır. Doğum yılında, konuya yeni bir patentli dişli yapısı inşa edilmiştir. Dış dekoratif bir oluğa sahip dönen çerçeve, 100 metrelik su geçirmez derinlik sağlamak için “Başlangıç Zamanı Göstergesi” olarak da bilinen iç harekete geçirilebilir üçgen floresan zamanlılık ile birleştirilir. İkincisi bağımsız olarak sentetik safir aynası ile kadran arasında ayarlanır. 1935’teki prototip modelinde, çerçeveli ve etiketli etiketli ayna genel bir rotasyon olarak kullanılırken, yeni saat aynayı kasanın su geçirmezliğini arttırmak için sabitler.

Ayırıcı bir stille izleyin.

Pilot saatlerin tasarım standartlarına göre, yeni Çek Air Force 1935 Watch, net okunabilirlik ile siyah bir alt optik kadran kullanıyor. Superluminova retro gece ışığı kaplama ile görüntülenen beyaz Arapça sayısı etiketi, ray şeklindeki dakika ölçekli bir halkaya sahip saatler gösterir. Sivri işaretçinin sonu, geceleri net olduğundan emin olmak için bir floresan etkisine sahiptir. Büyük küçük ikinci disk saat 6’da bulunur. Yivli çerçeve gibi, prototip modelinin tasarım öğelerini sürdürür ve bir pilot saat olarak parlak stilini vurgular. Yeni görünümün genel şekli, zarif bir atmosfer yayarak uyumludur.

Yeni Çek Hava Kuvvetleri 1935 saati, yerleşik bir anti-manyetik silikon seyahat ipek ile Langqin Watch L893.6’nın özel hareketi ile donatılmıştır ve güç rezervi 72 saattir. İsviçre Resmi Gözlemevi (COSC) hassas zamanlayıcısı tüm kafayı onayladı. Bej dikişli kahverengi veya yeşil deri kayışlar olan iki dikiş kayışı vardır. Ek olarak, geri dönüştürülmüş polyester fiberden yapılmış bir NATO kayışına da sahiptir. Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatinin belirsiz tarzı günlük giyim için uygundur, aynı zamanda çeşitli macera yolculuklarında da iyi bir arkadaştır.

Langqin Watch Hareketi Hakkında

Yüzyıllar boyunca zengin bir saat yapımı deneyimiyle Langqin Watch, teknoloji izlemede öncü bir pozisyon gösterdi ve her zaman yenilik yapmaya devam etme taahhüdünü yerine getirdi. Langqin sürekli olarak mükemmelliği izliyor ve tüm otomatik mekanik saatleri için gelişmiş hareketlerle donatılmıştır. Bunlar arasında, yerleşik tek kristal silikon gezginlerin eylemi özellikle temsilcidir. Bu malzeme hafif ve korozyona dayanıklıdır ve sıcaklık değişikliklerinden ve manyetik alanlardan kolayca etkilenmez. İstikrarlı performansı saatin doğruluğunu ve hizmet ömrünü geliştirir, bu nedenle bu hareketle donatılmış tüm saatlerin beş yıllık kalite garanti hizmetleri vardır.

【Açıklama İzle】

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 İzleme Numarası: L2.838.4.53.0 Önerilen Perakende Fiyatı: 29.600 RMB

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatlerinin farklı ve farklı stilleri var. Bu saatin derin bir geçmişi, olağanüstü bir tasarımı ve güçlü bir performansı, zarafeti yorumluyor. Başlangıç zamanı göstergesine sahip oluklu yol dönen çerçeve kritik bir teknik zorluktur ve aşılmıştır. Saat, dalgaların özel otomatik mekanik hareketi ve bej dikişli kahverengi deri bir kayış ile donatılmıştır.

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 İzleme Numarası: L2.838.4.53.2 Önerilen Perakende Fiyatı: RMB 29.600

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatlerinin farklı ve farklı stilleri var. Bu saatin derin bir geçmişi, olağanüstü bir tasarımı ve güçlü bir performansı, zarafeti yorumluyor. Başlangıç zamanı göstergesine sahip oluklu yol dönen çerçeve kritik bir teknik zorluktur ve aşılmıştır. Saat, dalgaların özel otomatik zincir mekanik hareketi ve bej dikişli koyu yeşil deri kayış ile donatılmıştır.

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 İzleme Numarası: L2.838.4.53.8 Önerilen Perakende Fiyatı: 29.600 RMB

Langqin Watch Çek Hava Kuvvetleri 1935 saatlerinin farklı ve farklı stilleri var. Bu saatin derin bir geçmişi, olağanüstü bir tasarımı ve güçlü bir performansı, zarafeti yorumluyor. Başlangıç zamanı göstergesine sahip oluklu yol dönen çerçeve kritik bir teknik zorluktur ve aşılmıştır. Saat, geri dönüştürülmüş polyester fiber malzemeden yapılmış NATO haki yeşil kayışla dalga özel bir otomatik zincir mekanik hareketine sahiptir.

【Teknik parametreler】

  • Tablo numarası

L2.838.4.53.0

L2.838.4.53.2

L2.838.4.53.8

  • Hareket

Tüm saat, İsviçre Gözlemevi hassas zamanlayıcısı tarafından sertifikalandırılmıştır.

Langqin Watch Exclusive L893.6 Otomatik Makine-Zincir Mekanik Hareketi, Yerleşik Silikon İz

  • Anti-manyetik işlev

11½ yöntem, 26 mücevher yatağı, titreşim frekansı 25’200 kez/s

Güç depolama yaklaşık 72 saate ulaşabilir.

  • İşlev

Saat 6’da noktaları ve küçük ikinci diskleri gösterin.

Üçgen “başlangıç zamanı talimatları” logosu ile işaretlenmiştir ve süper luminova aydınlık kaplama ile kaplanmıştır.

  • Dava

43 mm çap, 13.30 mm kalınlığında kalınlık

Yastık şekli, ince çelik

Sentetik safir saatler için, her iki taraf da çoklu anti-refektör kaplama tabakaları ile kaplanmıştır.

Masanın arkası kazınmış.

“1935” işareti masanın sol tarafına kazınmıştır.

  • aramak

Siyah Yuguang

Ölçek süresi etiketleri ve Arap rakamları süper luminova aydınlık kaplama ile kaplanmıştır.

  • Işaretçi

Süper luminova ışıklı kaplama ile kaplama işaretçi kaplama

  • Su geçirmez performans

Dama 10 çubuk (100 metre)

  • Bilezik/bant

L2.838.4.53.0 Kahverengi deri kayış, bej dikiş

L2.838.4.53.2 Koyu Yeşil Deri Kayış, Bej Dikiş

L2.838.4.53.8 NATO HAKI Polyester elyaf malzemeden yapılmış yeşil kayış