Longines, Conca’nın Yeni Yuedong Replica Saat Serisini Piyasaya Sürüyor

1954 yılında Longines Concas serisini piyasaya sürdü. Şimdi bu ikonik spor saat yeni bir görünümle yeniden doğuyor. Longines, ilk Concas serisi saatlerden ilham alan yeni Concas serisi Yuedong saatini piyasaya sürdü. 34 mm ve 41 mm çapında saatlere ve 42 mm kronografa sahiptir. Hareketi ifade etmek için güzel ve pürüzsüz zaman ölçekleri kullanır; zarafet ve performansın mükemmel bir karışımı.

Yeni Concas serisi Yuedong saati, 1950’lerin ortasındaki ilk Concas serisinin sade estetiğinden yararlanıyor.

Rodyum kaplama ibreler ve saat işaretleri, saati gece ve gündüz gösterebilen Super-LumiNova ile kaplanmıştır. Kadran farklı uzunluklarda uçuş süresi ölçeklerine sahiptir, bu da onu daha hafif ve daha çevik hale getirir. Kadran ve dış salyangoz deseni birbirini tamamlayarak farklı ton tonları sergiliyor, zarif ve göz alıcı.

34 mm çapındaki saatin mavi veya güneş yeşili kadranı ve elmas saat imleri vardır. Saat 3, 9 ve 12 konumlarında parlak bir şekilde parlayan çift elmaslar yer alıyor. Beyaz sedef kadran stilindeki çerçeve, 48 pırlantayla kaplanarak onu daha da lüks ve zarif hale getiriyor. Ayrıca şık ve pürüzsüz saat imlerine sahip gümüş kadranlı bir replica saat de bulunmaktadır. 41 mm çapındaki modelde tarih görüntüleme penceresi bulunur ve gümüş, mavi, siyah ve güneşli yeşil kadranlar gibi farklı kadran renkleri sunulur.

42 mm çapındaki saat, saat 3, saat 6 ve saat 9 konumlarındaki saat kadranlarıyla keskin bir kontrast oluşturan siyah, gümüş ve kahverengi güneş ışını kadranlarına sahiptir. Uyum ve zarafeti vurgulayan, seramik işlemeli paslanmaz çelik takimetre çerçevesiyle eşleştirilmiştir. Güzellik.