Longines Master Serisi Sınırlı Üretim GMT Altın Replica Saat

Longines’in ikonik Masterpiece serisi, 500 adetle sınırlı sayıda altın ve pembe altın saatler sunuyor. Saat, Longines’in özel GMT mekanizmasıyla donatılmıştır. Kasanın arka kapağından mekanizmanın mükemmel işleyişi bir bakışta görülebiliyor.

Longines Master Serisi saatler, markanın mükemmel saatçilik işçiliğini ve zamansız zarafetini tam olarak ortaya koyuyor. Bugün, bu ikonik seriye yeni bir çalışma ekleniyor ve her biri 500 parçayla sınırlı, 18K altın veya 18K pembe altınla üretilen iki sınırlı üretim GMT saati piyasaya sürülüyor.

Yeni saat, Longines’e özel L844.5 mekanizmaya, yerleşik silikon denge yayına ve yenilikçi parçalara sahip. Antimanyetik performansı ISO 764 antimanyetik standardından on kat daha yüksektir. 40 mm çapındaki kasada, yaklaşık 72 saatlik güç rezervine sahip otomatik kurmalı mekanik mekanizma şeffaf arka kapaktan görülebiliyor. Replica saat.

Buzlu gümüş kadran zarif ve şıktır. Kadranın dış halkasında Arap rakamlarıyla 24 saat ölçeği görüntülenir ve saat 3’ten saat 9’a kadar olan Romen rakamı zaman ölçekleri, ikinci saat diliminde okumayı kolaylaştırmak için ters çevrilecek şekilde tasarlanmıştır. Bir demiryolu dakika yolu, Arap rakamlarını 11 adet altın saat işaretinden ayırıyor. Zarif altın ibreler saatleri, dakikaları ve saniyeleri gösterir. GMT ibresi çoğunlukla siyahtır ve 24 saatlik ölçek halkasının dijital rengini yansıtarak ikinci saat dilimini okumayı kolaylaştırır.

Longines Master Series GMT altın saati, zarif güzelliği ve özenli oyma detaylarıyla benzersizdir. Yumuşak, dumanlı gri deri kayış, yumuşak bir dokunuş göstermek için benzersiz bir bitkisel tabaklama işlemi kullanılarak işçiliği de ortaya koyuyor ve altın veya pembe altın tokayla donatılıyor.