Longines Mini Datro Wiener Koleksiyonu Zarif Bir Şekilde Piyasaya Sürüldü, Replika Saat

Longines Mini Datro Wiener serisi zarif bir şekilde piyasaya sürüldü. Sade görünüm, klasik tasarım, modern ama zamana meydan okuyan estetik konsept, Longines’in sade lüksünün zarif yorumu ve modern zarafet. Yeni mini Daitro Wiener serisi, dinamik çağdaş kadınlara hitap eden çok sayıda zarif şekil yaratmak için muhteşem ve lüks saatler kullanıyor.

Longines’in yeni mini Daitrowiener serisi zarif bir şekilde piyasaya sürüldü. Bu modern mücevher saati, tutku ve canlılık dolu çağdaş kadınlar için yaratıldı. Her ayrıntı zamansız bir stili yansıtır. Küçük ve zarif kasa, saf ve yumuşak çizgiler ve yeni tasarlanan paslanmaz çelik bilezik birlikte modern, modaya uygun ve zarif bir replika saat yaratıyor. Mini Daistro Wiener serisi zarif klasikleri miras alıyor. Tasarımı, Longines’in 1927’de yarattığı efsanevi görünümden ve 1997’de piyasaya sürülen klasik Daitro Wiener serisi saatten ilham almıştır. Longines’in şu anda ünlü olan marka beyanını önerdiği de bu seriden ilham almıştır: “Elegance bir Tutumdur” (Elegance, bir Tavırdır) bir tutum). Günümüzde yeni mini Daitrona serisi, klasik ilhamı yeniden yorumluyor ve Daitrona serisinde yeni bir sayfa açıyor.

Yeni serideki her saatte, yüksek hassasiyetli L178 kuvars mekanizmayla donatılmış, 21,50 mm x 29,00 mm dikdörtgen paslanmaz çelik kasa kullanılıyor ve 3 bar (30 metre) derinliğe kadar su geçirmez. Yeni modelin öne çıkan özelliği olarak kasa, göz kamaştıran 38 adet üst sınıf Weselton IF-VVS pırlanta ile süslenmiştir. Yeni Cosmo yuvarlak kadranı ve dikdörtgen kasası birbirini tamamlayarak olağanüstü bir zarafet sergiliyor. Cosmo’nun yuvarlak kadranı, aşınmaya dayanıklı sentetik safir aynadan görülebiliyor. Gümüş güneş ışığı deseni, beyaz mat saat ibresi, gümüş güneş ışığı iç halkası ve beyaz mat yuvarlak küçük saniye kadranı, dengeli ve zarif bir güzellik yaratmak için uyumlu bir şekilde iç içe geçmiştir. Açık renkli kadranın önünde boyalı Romen rakamları ve mavi çelik ibreler hassas ve çeviktir. Yeni tasarlanan paslanmaz çelik bilezik, saatin sedefli ihtişamını vurgulayan ve kullanıcıya olağanüstü konfor sağlayan 198 bağlantıdan oluşuyor. Modern ve avangard tarz, koldaki saatlerin parıldamasını ve zarif bir güzellik sunmasını sağlıyor.

Mini Dai Chuo Wei Na serisi: kompakt boyut, çeşitli stiller

Yeni mini Daitrona serisi geniş bir renk ve konfigürasyon yelpazesi sunuyor. Yeni ürünlerden altısı elmas kaplı saat kasalarına sahip. Yukarıda bahsedilen klasik tarzlara ek olarak, bir başka modelde retro radyal dalgalarla süslenmiş gümüş dikdörtgen Roma kadranı bulunur. Kadran, 3D oyma teknolojisi kullanılarak basit geometrik şekillerle işlendi ve Romen rakamlarıyla (mavi çelik ibreler) boyandı. Saat 6 pozisyonunda saniye karelik küçük bir kadran bulunmaktadır.

Dört pırlantalı saat, modern ve modaya uygun renklerde sunuluyor: fildişi beyazı, nane yeşili, çiçek pembesi ve sessiz mavi. Timsah derisi kayış, Roma rakamlı dikdörtgen kadranın dış çerçevesinin rengini ve kadranın iç kenarının retro tarzını akıllıca yansıtıyor. Yayılan dalgalar birbirini tamamlar. Altın kaplama Romen rakamları ve altın kaplama ibreler, benzersiz ve zarif bir estetik resim çiziyormuş gibi üç boyutlu bir görsel efekt yaratıyor. Her saat, Mini Daitrona serisinin zarafetini ve çekiciliğini zarif bir şekilde yorumlayan aynı renkteki deri kayışla eşleştiriliyor.

Yeni mini Daijo Wiener serisi ayrıca beş basit model içeriyor. Elmassız kasa göz alıcı ve sade olduğundan daha zarif ve çekici hale geliyor. Roma kadran stilinin yanı sıra, farklı estetiği yorumlayan gümüş kumlanmış Cosmo kadran stili de bulunuyor. Her saatin yeni tasarlanmış paslanmaz çelik bir bileziği veya şık bir siyah deri kayışı vardır; Roma kadran stilinin kırmızı deri kayışı da mevcuttur.

Her mini Datro Wiener serisi saat, modern zarif saatçilik estetiğini ve İtalyan tatlı hayat konseptlerini aktarıyor ve yorumluyor. Bu çarpıcı mücevher saatleri, Longines’in köklü saatçilik geleneğini sürdürüyor ve meşgul modern kadınlara çağdaş ve dinamik tasarımlar sunuyor.