Modern Kadınlara Bir Hediye, En Iyi Replika Saat Sitesi

Glashütte Original, pırıl pırıl parıldayan yeni bir saat sunuyor: ince şekli, mükemmel işlevleri ve zarif tasarımı bir araya getiren ve karşı konulmaz çekiciliğini bir araya getiren yeni bir kadın saati ürünü. Serenade Luna Serenade Ay Evreleri Saati, özel yapım orijinal otomatik kurmalı mekanizma ve ay evresi görüntüleme işleviyle donatılmıştır ve bu da onu mekanik saatlerin başyapıtı haline getirir. İlk kez görücüye çıkan bu modern karmaşık mekanizma, Glashütte Original tarafından özellikle bu ürün ailesi için yaratıldı ve markanın mükemmel saatçilik işçiliğinin doruk noktasıdır. En iyi replika saat sitesi.

Mükemmellik için çabalamak: yeni bir hareket

Serenade Luna Serenade Ay Evreleri Saatinin “kalbi”, Glashütte’nin orijinal yeniliğidir; gerçek bir sanat şaheseri yaratan, ince 32,5 mm kasa için özel olarak tasarlanmış Caliber 35 otomatik kurmalı mekanizma. Sadece bu değil, aynı zamanda mekanizmalarının doğruluğu ve kullanım kolaylığı açısından da markanın yüksek standartlarını karşılaması gerekiyor. Markanın mühendislerinin, tasarımcılarının ve saat ustalarının sıkı çalışmasını ve olağanüstü sanatsal başarılarını her santiminde somutlaştırıyor ki bu muhteşem.

Yaratıcılık: Ay evresi göstergesi

Ay evresi saatçiliğin en güzel özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Glashütte Original yıllar boyunca yenilik yapmak ve sürekli olarak yeni ürünler sunmak için çok çalıştı. Bugün, bu geleneksel işlev Serenade Luna ay evresi saatinde yeniden doğuyor: saat 6 konumundaki dairesel pencerede göz kamaştıran parlak bir sedef ay yükseliyor. Yeni saatte ay evresi göstergesi, yıldızlarla dolu gece gökyüzünün arka planına göre ayarlanıyor. Güzeldir ve kadranla bütünleşmiş ince ve parlak bir halka ile dekore edilmiştir.

Bu sefer, Glashütte’nin orijinal yenilikçi ve öncü ruhu bu ay evresi yapısına da çok iyi yansıyor: kadranın altında düzenli olarak dönen ve mekanizmanın neredeyse tamamını kaplayan düz bir disk olarak sunuluyor. Marka mühendisleri bu bileşeni, mekanizmanın kalınlığını artırmadan, yerden oldukça tasarruf sağlayacak şekilde monte etti.

Ay evresi görüntüleme diski ince bir sedef tabakasıyla kaplıdır ve dört aralıklı dairesel gece gökyüzü parlak ve büyüleyici yıldızlarla doludur. Modele bağlı olarak gece gökyüzü ya parlak koyu Tahiti sedefiyle kaplanıyor ya da alt tarafı lacivert vernikle kaplanıyor. Kabartmalı göz kamaştırıcı yıldızlar gökyüzünü aydınlatır ve gözleri büyüler.

Hassas rulmanlar, Serenade Luna’nın ay evresi göstergesinin her 122 yılda yalnızca bir gün düzeltilmesini sağlar. Kalibrasyon kurma kolu aracılığıyla yapılır ve çok kolaydır. Bilyalı volan, enerjinin bir kısmını dişli grubundan tepeye yönlendirerek, saatin çalışmasını kesintiye uğratmadan ay evresini tek yönde ayarlamanıza olanak tanır.

Mükemmelliğe ulaşmak: mekanik mükemmellik

Marka, Calibre 35 mekanizmasının geliştirilmesi sırasında kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu olma ilkelerini takip etti. Ay evresi göstergeli bu otomatik mekanizmanın çapı ve kalınlığı sırasıyla 26 mm ve 3,8 mm’dir. Bu kadar ince bir tasarım, üretim toleranslarının inanılmaz derecede sıkı olduğu anlamına geliyor ve saat üretim fabrikasının mühendisleri ve saat ustalarının bu durumun üstesinden gelmesi gerekiyor. Başka bir büyük zorluk. Yine de 60 saatlik güç rezervine ulaşmak için namluya yeterince yer bıraktılar. Saatin daha küçük boyutuna uyum sağlamak için salınım sistemi de yeniden tasarlandı ve denge çarkına monte edilecek dört ayar vidası kullanıldı. Manyetik alanlara ve sıcaklık dalgalanmalarına etkili bir şekilde direnebilen ve sürekli olarak 4 Hz’de atan silikon denge yayı ile donatılmıştır. faiz. Doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak için hareket ayarı beş pozisyonda tamamlanır.

Muhteşem: Sanat Hazineleri

Şeffaf kasa arkasından mekanizmanın üzerinde döngüsel olarak dönen altın otomatik rotor görülebiliyor. Salınımlı ağırlık ve karşı ağırlık, Glashütte’de türünün ilk örneği olan saf altındır. Altının yüksek yoğunluğu onu ideal bir malzeme yapar. Otomatik salınımlı ağırlığın yüzeyi, zarif kabuk desenli guilloché ile süslenmiştir ve karşı ağırlığı, benzersiz ve ustaca zarif inci desenleriyle süslenmiştir. Otomatik salınımlı ağırlığın altında orijinal mekanizmanın güzel dekorasyonu size görsel bir şölen sunuyor:
Ünlü üç çeyrek plaka
Sütunlu desenli denge köprüsü
Redüksiyon dişlisi güneş ışığı deseniyle süslenmiştir
Diğer Glashütte saatçilik sanatı
Geleneksel özellikleri bir bakışta görülebiliyor ve çekiciliği tamamen ortaya çıkıyor.

Renkli ve rengarenk: üst düzey saatler

Serenade Luna Serenade ay evresi saati, modern kadının eklektik cazibesini akıllıca yorumlayan dört stilde piyasaya sürülüyor. Tüm modellerde 32,5 mm çapında kadran ve safir kristal kasa arka kapağı bulunuyor. Parıldayan elmas saat işaretleri ve sonsuzluk sembolü şeklindeki saniye ibresi, Serenade saat ailesinin tipik özelliklerini yansıtıyor ve zamansız. Kadranın merkezinde yer alan dairesel ay evresi diski akıllı ve benzersiz olup kadranın katmanlanmasını derinleştiriyor.

Bu sefer piyasaya sürülen dört model, kendine özgü kişiliklere ve farklı renklere sahip: iki paslanmaz çelik saat, pırlantalı çerçeveli veya çerçevesiz beyaz sedef kadranla donatılmıştır ve kayışlarda mavi Louisiana timsahı vardır. Deri kayış veya metal zincirle birlikte mevcuttur katlanır tokalı kayış.

Yukarıdaki iki kayışa sahip başka bir paslanmaz çelik saat de mevcuttur ve mavi güneş ışığı ile süslenmiş bir kadranla donatılmıştır. Kırmızı 18K altın saat, kontrastın güzelliğine odaklanıyor:
Altın yeşili kadran, parlak güneş ışını desenleriyle süslenmiştir.
Çerçeve muhteşem bir şekilde 48 pırlantayla süslenmiştir.
Tüm deri saat kayışları, değiştirme işlemini hızlı ve kolay hale getiren hızlı çıkarma mekanizmasına sahiptir. Serenade Luna ay evresi saatinin tacı yeni bir görünüme kavuşuyor: pırlantalı çerçeveli modelde, zarif çiçek şekli gül kesim pırlanta ile süslenmişken, diğer modellerde kabaşon ay taşı işlemeli , olağanüstü bir lezzet gösterir.

Büyüleyici: Orijinal şaheserler

Yeni Serenade Luna serenade ay evresi saati, modern kadınlar için özel olarak tasarlanmış ve sıkı teknik gereksinimleri karşılayan yeni bir mekanik saattir. Glashütte’nin özgün ikonik tasarımını korurken aynı zamanda bilinmeyen ve sonsuz çekiciliğini de gösteriyor. Tek taraf. Yeni Serenade Luna ay evresi saati, Mart 2024’ten itibaren dünya çapındaki orijinal Glashütte mağazalarında ve yetkili bayilerinde satışa sunulacak.