Montblanc Kış Hediyelerini Sıcak Bir Şekilde Sunuyor, Replica Saat

Mavi buzullar, uçsuz bucaksız karlı denizi ve Antarktika manzaralarını keşfetmek bir zaman tünelinde yürümek gibidir. Saniye ibresi sessiz direk üzerinde sonsuz hareket ederek yeni yılın yaklaştığını gösteriyor. Yeni Montblanc 1858 serisi Kuzey ve Güney Yarımküre dünya saatleri anaerobik saati Antarctic Expedition sınırlı sayıda (dünya çapında 1990 adet), “dünyanın sonu” Antarktika kıtasından ilham alıyor, sınırlara meydan okuyan öncüleri anıyor ve insanlara asla vazgeçmemeleri için ilham veriyor ilerlemeyi bırak. Saatin ultra hafif kasası 42 mm çapında ve titanyumdan üretilmiş. Mekanizma oksijensiz bir tasarımı benimseyerek aşırı zorlu ortamlarda saatin buğulanmasını etkili bir şekilde önler ve kayak ortamlarında daha güvenilirdir. Aurora Australis’in Paradise Körfezi üzerindeki muhteşem manzarası kasanın arkasına lazerle kazınmıştır. Buzul mavisi kadran benzersiz bir çiçeklenme efekti sunuyor. Saat, buzul mavisi renginde çift yönlü dönen anodize alüminyum çerçeve ve ayarlanabilir cihazlara sahip iki değiştirilebilir kayışla donatılmıştır. Replica saat.

Kışın karda söylenen buz ve kar ilahileri, her anın sıcaklığını ve neşesini yakalıyor. Meisterstück serisinin ikonik estetiğinden ilham alan Montblanc, markanın yazı gereçlerinin klasik koyu siyah kaplamasını yansıtan, Montblanc kulak içi gürültü önleyici kulaklıklar yaratmak için hafif, koyu siyah değerli reçine kullanıyor. Kulaklıklar aynı zamanda markanın Mont Blanc’ın zirvesindeki altı buzullara bakan muhteşem manzaradan ilham alan klasik “altıgen beyaz yıldız” logosuyla da süslendi ve bu karlı karlı sezonda onu daha da benzersiz kılıyor. Montblanc, ünlü ses mühendisi Axel Grell ile birlikte çalışarak kulaklıkların ses kalitesini daha da modüle ederek ses performansını daha uyumlu ve dengeli hale getirerek doğanın seslerinin, sanki karda yastık yapıyormuşsunuz gibi, rahatlamış ve kulaklarınız arasında çarpmasını sağladı. özgür.

Ayrıca Montblanc kulak içi gürültü önleyici kulaklıklar da bu kayak sezonunda farklı sürprizler getirebilir. Kayak tutkunlarına rahat bir kullanım deneyimi sunmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kulaklıklar ayrıca gerçek zamanlı aktif gürültü azaltma işlevi ve IPX4 su geçirmezlik performansıyla donatılmıştır. Kayak tutkunları her yüksek hızda yokuş aşağı ve dönüşleri tamamlarken yalnızca rüzgarın ve karın içindeki net ve hareketli melodiyi ve dörtnala gitme hissini duymayacaklar. Karlı yamaçlarda hız ve tutku.

Kulaklıklar aynı zamanda hafif ve kompakt bir şarj kutusuyla birlikte gelir; bu da kullanıcının kulaklıkları saklamasını kolaylaştırır. İster karda yürürken ister ateş başında meditasyon yaparken olsun, Montblanc’ın kulak içi gürültü önleyici kulaklıkları buz ve kar mevsiminde samimi bir yol arkadaşıdır ve her keyif anını kulaklarınızda dans eden şenlikli notalara dönüştürür.

Buz ve kar dünyası göz alabildiğine uçsuz bucaksız, mavi gökyüzü ise doğrudan uçsuz bucaksız evrene açılıyor. Güzel zamanların işaretini yazın ve Yeni Yıl beklentilerini kaydedin. Yeni Montblanc StarWalker serisi Blue Star Metal özel mürekkepli kalemi kullanarak kardaki her parlak anı yakalayın, yıl sonuna özel bir ritüel duygusu yaratın, yazmayı buzun ve karın içinde bir yolculuğa çıkarın. Bir romantizm yolculuğu. Dokulu metal, gizemli mavi bir dünyaya dönüştürüldü. Uzay malzemesinden kaynaklanan Weidmann deseni kalem gövdesinde çiçek açarak gümüş kaplı karlı ortama karışıyor. Montblanc’ın ikonik altıgen beyaz yıldız logosu, kalem kapağının yarı saydam mavi kubbesinde asılıdır. yıldızlararası uzayın genişliğini hatırlatıyor.

Gökyüzünün altında birçok gümüş tepe var. Çantalarınızı toplayıp buz ve karla dolu olağanüstü bir yolculuğa çıkmanın zamanı geldi. Yeni Montblanc #MY4810 göl mavisi kompakt kabin valizi özgürce seyahat etmenize eşlik ediyor. Evrak çantasının tasarımı basit ve pürüzsüzdür. Hafif polikarbonat kabuk, benzersiz parlak bir tasarıma sahiptir ve modern çizgili ayrıntılarla ve göz alıcı Montblanc altıgen beyaz yıldız logosuyla süslenmiştir. Çanta, kar birikmesinden korkmayan, kullanımı kolay, 360° sessiz rulman silindirleriyle donatılmıştır. Ayrıca seyahati daha konforlu ve sakin hale getiren, yumuşak deri saplı, çok kademeli, bloke olmayan teleskopik çekme çubuğuyla donatılmıştır. Kutunun iç kısmı yeni siyah çizgili astarla özel olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların temel seyahat eşyalarını düzenli bir şekilde saklaması ve buzda ve karda şiirsel bir yolculuğa hızla başlaması için pratik fermuarlı bölmelerle donatılmıştır.