Omega 2023 Met Gala Kırmızı Halısında En Iyi Replika Saat Sitesi

Eşsiz yaratıcı tasarım ve ilham verici modern tarz, “moda endüstrisinin Oscar’ları” olarak bilinen Met Gala’yı (New York’taki Metropolitan Museum of Art Charity Ball) uzun süre ünlü yaptı. Bu etkinliğin teması, Karl Lagerfeld’e saygı duruşunda bulunmak ve bir kez daha birçok yaratıcı, çarpıcı kırmızı halı görünümü sunmaktır.

Nicole Kidman

Gece yıldızlarla doluydu ve Omega’nın ünlü elçisi Nicole Kidman da etkinlikte yer alarak büyüleyici cazibesini gösterdi. Çarpıcı bir elbise giymiş, kırmızı halı görünümüne katkıda bulunmak için bileğine Omega’nın 1955 ‘Saphette antika mücevher saatini takmıştı. Saat, beyaz 18 ayar altın kasa ve gümüş kaplama kadranla eşleştirilmiştir ve siyah süet kayış, sekiz zarif elmasla süslenmiştir.

Eddie Redmayne

Omega ünlü elçisi Eddie Redmayne de kırmızı halıda boy gösterdi ve Seamaster Aqua Terra Shades saati bilek tercihi oldu. Bu saatin benzersiz renk şeması, Eddie’nin Met Gala’daki görünümüne çok iyi uyuyor. Saatin kasa boyutu 38 mm’dir ve kumtaşı renkli kadranı güneş ışını parlatma etkisini gösterir. Görünüm, paslanmaz çelik bir bileklikle eşleştirilmiştir. Ek olarak en iyi replika saat sitesi, saatin mükemmel performansını garanti eden bir ana kronometre hareketi ile donatılmıştır.

Ke Huy Quan

Oyuncu Guan Jiwei, bu yılki büyük ödül törenlerinde çok şey kazandı ve birçok ödül kazanmasıyla büyük ilgi gördü. Bu kez Met Gala kırmızı halısına katılan Kwan, Omega Speedmaster ’57 saat takmayı tercih etti. Bu saat, paslanmaz çelik kasası, mavi kadranı ve içindeki Master Chronometer hareketiyle Speedmaster saatinin klasik stilini miras alıyor.

Jonathan Bailey

Omega markasının yakın bir arkadaşı olan İngiliz aktör Jonathan Bailey, hit TV dizisi ‘Bridgerton’daki (Bridgerton) muhteşem performansıyla büyük beğeni topladı. Bu saatin kasası, yeşil kadran ve aynı renk deri kayış ile 18 ayar sarı altından yapılmıştır.