Omega Yeni Speedmaster Chronoskop Saatini Piyasaya Sürüyor, Ucuz Replika Saat

2024 Paris Olimpiyatları için 100 günlük geri sayım başladı ve sporcular yola çıkmaya hazır ve bu büyük spor etkinliğini sabırsızlıkla bekliyorlar.

Yeni Speedmaster serisi Kronoskop saati “Paris 2024” özel sürümü 43 mm kasa boyutuna ve dört stile sahiptir. 2024 Paris Olimpiyatları’nın altın, siyah ve beyaz renklerinden yapılmıştır. Saatlerden ikisinin kasası ince çelikten yapılmış, eloksallı alüminyum çerçeveli, paslanmaz çelik bilezikli ve siyah mikro delikli deri kayışlı; diğer iki kasa ise Moonshine 18K altından yapılmış, seramik çerçeveli, Moonshine 18K altın bilezikli ve siyah deri kayışlı olarak sunuluyor. Moonshine 18K altın, Omega tarafından özel olarak geliştirilen sarı 18K altındır. Yumuşak bir tona sahiptir, dayanıklıdır ve solmaz.

Omega’nın Olimpiyat Oyunları ile uzun süredir devam eden ortaklığının sembolü olan yeni Chronscope saat, çarpıcı gümüş-beyaz kadrana sahip. 1940’ların “salyangoz” tasarım stiline gönderme yapan kadran, takometre ölçeği, mesafe ölçüm ölçeği ve nabız ölçer ölçeği dahil olmak üzere üç koyu gri skalayı içeriyor ve bilekte üç temel ölçüm işlevi sunuyor. Omega, 1932’den bu yana, doğru ve kapsamlı etkinlik zamanlama hizmetleri sağlayarak, Olimpiyat Oyunlarının resmi zaman tutucusu gibi hayati bir rol üstleniyor. Bu Kronoskop saati, bu saygın sorumluluğa uygun bir övgüdür. Ucuz replika saat.

Saatin Arap rakamları Moonshine 18K altından yapılmıştır. Yaprak şeklindeki akrep ve küçük kadran ibreleri, karartılmış küçük kadranı tamamlayacak şekilde Moonshine altınla kaplanmıştır.

Saatin arka kısmının tasarımı, Olimpiyat Oyunlarına yönelik anma önemini vurgulamaktadır. Buzlu arka kapak, aynayla parlatılmış Paris 2024 Olimpiyat Oyunları logosu, “Paris 2024” yazısı ve beş Olimpiyat halkasıyla süslenmiştir. Bu saati toplayanlar için bu ışıltılı Speedmaster Chronoskop saati, 33. Olimpiyat Oyunlarına samimi bir saygı duruşu niteliğinde olacak.

Speedmaster serisi Kronoskop saati “Paris 2024” özel sürümü, Omega’nın hassasiyet ve kaliteye olan bağlılığının bir kanıtı olan 9908/9909 Master Chronometer hareketi tarafından desteklenmektedir.