Rado Swiss Radar Saati, Gerçek Ince Seri World Garden Cooperation Saatini Piyasaya Sürdü, Replika Saat

Tek çiçek, tek dünya, tek ağaç, tek yüzen hayat. Büyülü enerjiye sahip bir şiir koleksiyonu olan “Doğa” yı açın ve içinde dünyanın güzelliği anlatılır. Doğayı hisseden, sonsuz yaratıcılığı ve ilhamı çeken Rado Swiss radar, “yeni bölümü” tasvir eden yeni bir True Thinline serisi saati piyasaya sürmek için World Gardens (Dünyanın Büyük Bahçeleri) organizasyonuyla bir kez daha iş birliği yaptı. Bu kez Rado, mükemmel tasarımı, sanatsal güzelliği ve yeni dokuları ve şekilleri dengelemek ve bütünleştirmek için üç nadir ve küresel olarak nesli tükenmekte olan bitkiyi, Hawaii Altın Palmiyesi, Şili Araucaria ve Yemen Dracaena’yı dikkatlice seçti. Saat yapım sürecinde, doğanın insana bahşettiği yaratıcılığı ve yeteneği dünyaya göstermek için üç güzel ve hareketli yeni replika saat kullanılıyor.

True Thinline serisi World Garden işbirliğiyle “Alt Palmiye”, “Araucaria”, “Dracaena” izliyor.

Bileğindeki şiirsel çiçek açan yeni “üç bölüm”ü keşfedin.

2017 yılında Rado ile büyük İtalyan bahçe organizasyonu (Grandi Giardini Italiani) arasındaki işbirliğinin başlamasından bu yana, marka doğa ile kopmaz bir bağ kurdu ve True Thinline doğal saat serisi doğdu. Bu kez Rado, bu çarpıcı saat serisi için yeni şiirler ortaya koyuyor ve üçü doğaya dayalı olan sekizinci bölüm olan Altın Palmiye’yi, dokuzuncu bölüm olan Araucaria’yı ve onuncu bölüm olan Dracaena’yı getiriyor. Kalemin zarif saati, doğanın zamansız güzelliğini bileğe salıyor.

Üç saatin tümü, hafif ve ince çelik iç çerçeveyle geleneksel saatçilik tasarımını kıran ve siyah, beyaz ve plazma grisinin üç tonunda çiçek açan tek parça yüksek teknoloji ürünü seramik kasaya sahiptir. Cilalı yüksek teknoloji ürünü seramik bileklikle birlikte güvenilir, alerjik olmayan üç katlı titanyum toka ile sabitlenmiştir. Kılıf ile karmaşıktır ve hafif ve rahat bir taşıma deneyimi sağlayan yumuşak ve pürüzsüz bir dokunuşa sahiptir. Saat, Rado’nun beş yönde kapsamlı testlerden geçmiş ve 64 saate kadar güç depolama sağlayabilen mükemmel R766 mekanizması ile donatılmıştır. Dakikalar ve saniyeler zamanda doğru bir şekilde seyahat edebilir. Üç saatin su geçirmezliği 3 bar’dır (30 metre) ve saatte bulunan otomatik mekanizma, günlük giyimin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel performansa sahiptir.

Sekizinci Bölüm: Altın Palmiye

Şiiri açın, hikayenin sekizinci bölümüne gelin, bu zarif ve parlak ‘Altın Palmiye’ ile yıkanın ve bileğinizde yaydığı saf çekiciliği hissedin. Parlatılmış siyah kasa ve uyumlu kadran, modern bir siyah-altın renk düzeninde sunulur. Çift taraflı yansıma önleyici kutu şeklindeki safir cam ayna sayesinde, kadranın zarif ayrıntılarını – göz alıcı ve düzenli siyah kırışıklıkları – takdir edebilirsiniz. Şekillendirilmiş kabartmalı yapı tasarımı, Hawaii altın palmiye yapraklarının kıvrımlarının güzelliğini zarif ve titizlikle yeniden üretir. Altın kaplama ibreler ve Rado Swiss radar saat logosu, saat aynasının iç kısmına zarafet katarak göz alıcı ve göze çarpıyor. Derin üslup ve büyüleyici parlaklık, bu bölüme olgun ve istikrarlı bir tavır kazandırıyor. Modern ve modern teknikleri seven insanlar “Altın Palmiye”nin büyüsüne kapılacaktır.

Dokuzuncu Bölüm: Araucaria

Dokuzuncu bölümün hikayesini sessizce dinleyin ve bileğinizdeki canlandırıcı “Araucaria” bahar esintisi gibi iyi bir ruh hali yayar. Saf cilalı beyaz yüksek teknoloji seramikten yapılmış bu saat, tasarımcının yaratıcılığını ve yaratıcılığını yoğunlaştıran güzel bir dış çizgiye, olağanüstü güzelliğe ve lüks dokunuşa sahiptir. Zarif bir işçilikle işlenen beyaz sedef kadran, Şili’de nadir ve değerli bir büyük ağaç türü olan Araucaria’nın tipik büyüme yapısıyla işlenmiştir – taze ve eğlenceli yaprak konturları, yaprakların uçlarıyla keskin bir kontrast oluşturan narin ve benzersiz tasarım ve aynı zamanda göz kamaştırıcı parlaklıkla dolu, belirgin bir şekilde taze ve şık bir atmosfer yaratıyor. Bu serideki diğer bölüm modellerinde olduğu gibi “Araucaria” da titanyum kasa arkası kullanıyor ve “BÜYÜK GARDENS OF THE DÜNYA” (Dünyanın Bahçesi) kelimeleri ve saatin ait olduğu bölüm numarası safir camın üzerine işlenerek vurgulanıyor. Özel kimliği. Kasanın alt kapağından “Araucaria” ağaç gövdesinin büyüme halkalarının enine kesiti belli belirsiz görülebiliyor. Bu eşsiz desen, koleksiyonerler için özel olarak lanse edilen özel koleksiyon teşhir kutusunda ve ekteki özel üretim kartta da görülebilir. , anmanın anlamını ifade etmek için. Taze ve zarif stil, bu bölümün ana temasıdır. Sade tarzı seven koleksiyonerler “Araucaria” hikayesine bayılacak.

Onuncu Bölüm: Ejderha Kanı Ağacı

‘Dragon Blood Tree’nin zarif çift katmanlı bölme tasarımı kadranı, onuncu bölümü derin ve büyüleyici notalarla dolduruyor. Üst katmandaki rodyum renkli güneş ışını fırçalanmış oyuk, birbirine dolanmış dalları olan bir ejderha kanı ağacı şeklindedir. Pembe altın arka plaka, oyulmuş üst katmanın altında belirecek şekilde organik bir şekilde ince bir şekilde kesilmiş ve pembe altın akrep ve yelkovan kadran üzerinde noktalı. Genel olarak gerçekçi tasarım, doğal enerjiyle serbestçe büyüyen Yemen ejder kanı ağacının karmaşık dallarını anımsatır. Plazma teknolojisinin nimetiyle, saat soğuk bir gri ton gösteriyor. Bu teknoloji, güneş yüzeyinin sıcaklığının birkaç katı olan ve 20.000 santigrat dereceye yakın aşırı bir ortamda gerçekleştirilir ve stilini elde etmek için kavurucu sıcağında rafine edilir. Çarpıcı işçilik ve zarif tasarımın birleşimi, bu bölüme gizemli ve asil bir doku kazandırıyor. Kendine özgü kadran deseni, doğayı seven birçok saat severin ilgisini çekecek olan “Ejderha Kanı Ağacı”nın harika cazibesini gözler önüne seriyor.

Doğanın gizemlerini üstün işçilikle birleştiren Rado, True Thinline saat serisi için saat ustalarının yaratıcılığını ve “malzeme ustalarının” mükemmel becerilerini tamamen yansıtan üç yeni bölüm çizdi. Bölüm bazında ayrı ayrı satın alınabilen bu en güzel üç bölüme ek olarak, Rado Swiss Rado, koleksiyoncular için üç saat modelinin özel bir koleksiyon teşhir kutusu versiyonunu da düşünceli bir şekilde piyasaya sürdü, koleksiyon için son derece değerli olan 99 setle sınırlı.

Zaman uçar, zaman uçar, bırakın zaman akıp gitsin. Öte yandan, doğa büyülü bir enerjiye sahiptir ve kendisini her zaman kıyaslanamayacak kadar güzel ve yok edilemez gerçek haliyle gösterebilir. Rado’nun doğanın gizemlerini saatlerle birleştirme ilhamı, bu sefer saat ustalarının yaratıcılığını ve “malzeme ustaları” tarafından zanaat ve malzemeleri sürekli olarak keşfetmeyi ve takip etmeyi yansıtıyor. Marka gelecekte de doğanın güzelliğini keşfetmeye devam edecek. Tasarım ve yaratıcılık anlayışıyla yeni ve güzel şiirler ortaya çıkaran daha fazla saat yaratın.

Otantik Thinline Dünya Bahçe İşbirliği Saati

 • Modeli: R27113152, R27118902, R27088122
 • Hareket: Rado R766 hareketi, otomatik mekanik hareket, 21 taş, iki ibre, 64 saate kadar güç rezervi, anti-manyetik Nivachron denge yayı; Standart, daha fazla doğruluk için 3 konumlu testin ötesinde 5 konumlu teste yükseltildi; 3 bara (30 metre) kadar su geçirmezlik
 • Boyutlar: 40,0 x 44,6 x 9,0 (GxUxY birimi: mm)

R27113152 Bölüm 8 / Altın Palmiye

 • Kasa: Rado logolu altın kaplama metal ve her iki tarafında yansıma önleyici kaplama, titanyum kasa arkası, safir cam üzerine dijital gravür: GREAT GARDENS OF THE
  , DÜNYA BÖLÜM 8, DÜNYA BÖLÜM 8 işbirliği izle sekizinci bölüm
 • Kadran: Hawai altın palmiye yaprağı şeklinde siyah buruşuk kabartmalı yapı
 • İşaretçi: altın rengi
 • Bilezik: Parlatılmış siyah yüksek teknoloji ürünü seramik üç katlı titanyum toka

R27118902 Bölüm IX/Araucaria

 • Kasa: gümüş tonlu metal kaplamalı Rado logolu ve çift taraflı yansıma önleyici kaplamalı kutu şeklinde safir cam, titanyum kasa arkası, safir Cam üzerinde numaralı işleme: DÜNYANIN BÜYÜK BAHÇELERİ BÖLÜM 9
 • Kadran: Araucaria’nın tipik büyüme yapısı ile oyulmuş beyaz sedef
 • İşaretçi: Gümüş
 • Bilezik: Parlak beyaz yüksek teknoloji ürünü seramik üç katlı titanyum toka

R27088122 Onuncu Bölüm/Dracaena

 • Kasa: tek parça kasa, pembe altın kaplama metal kaplama Rado Swiss radar saat logosu ve çift taraflı yansıma önleyici kaplamaya sahip kutu şeklinde safir cam ayna, titanyum metal alt kapak, Safir cam üzerine dijital olarak damgalanmış: GREAT GARDENS OF THE DÜNYA 10. BÖLÜM
 • Kadran: İki katmanlı kadran: üst katman rodyum renkli bir güneş ışını deseniyle fırçalanmış ve oyulmuştur, dolanmış dalları/arka planı pembe altın olan ejderha kanı ağacı şeklindedir
 • İbreler: pembe altın
 • Bilezik: Parlatılmış plazma yüksek teknoloji seramik üç katlı titanyum toka
 • Fiyat: 20.900 RMB