Rado Swiss Radar Watch Centrix Crystal Extractive Ucuz Replika Saat

Rado Swiss Radar Watch’un altındaki ilk seri, sınırsız saati tasarım öğesi olarak kullanan;

Minimalisti var ama dinamiğini koruyor. 2010 yılında ilk kez tekrarlanmaya devam etti. Her yaşta tartışılmaz “popüler kral” olmuştur;

Bugün, sanki kumulların ve çölün antik anılarını inliyormuş gibi, ilk çıkışını, akan kristalleri, basit ve zarif;

Yükseltilmiş hareketlerle donatılmış olan, daha yumuşak ve daha şehvetli bir tasarımı entegre etmek için yeni bir safir cam spektrumu benimser;

Yeni Centrix Crystal Classic Watch yenilendi ve “enfes minimalist bir trend” başlattı!

Kristal Ekstraksiyon Serisi “Altın Beyaz” Elmasla İnişli Mekanik Saat

Basit görünüm, muhteşem mizaç

Bu hareketli olağanüstü görünüm serisini devralan yeni Centrix Crystal Extraction Watch, basit görünümü ve muhteşem mizacıyla kendi kendine açık çekici stili gösteriyor. Bu kez, seri ayrıca -30.5 mm çapında küçük boyutlu tablolar ve 39.5 mm çapında büyük ölçekli modeller arasında farklı boyutlarda bir model kadran başlattı. Zarif küçük boyutlu kadranlar, nazik ve küçük bayanlar giymek için uygun olan bu basit, hassas ve büyüleyici stil özelliklerini mükemmel bir şekilde yorumlar ve büyük kadranlar saatin büyük mizaçını sonuna kadar yansıtır. Tarlalarla dolu erkekler bunu çok sevecekler. Küçük ve büyük boyutlu gözlerin güç depolanması sırasıyla 48 saat ve 80 saattir ve her ikisi de beş seviyeli doğruluk testinden geçer. Aynı zamanda, kadrana parlak bir açık renkli yüz ve zarif koyu dekoratif yüzey verilir. Sığ ve bir karanlık ve iki renkli versiyonlardır, bu da farklı olduğunda hedefin kişilik özelliklerini belirler.

Kristal Ekstraksiyon Serisi “Stream Golden Brown” elmasla kaplı mekanik saat

Bu seri, göz alıcı olan, kenarda hafif küresel bir ark olan yeni bir safir cam ayna kullanıyor. Kenarların ve köşelerin avantajı, daha yumuşak bir görünüm ve düz bir kasa ile yuvarlak camla değiştirilir ve ikili bir görsel ve dokunuş keyfi yaratır. Bölümün her iki çift taraflı yüzeyi, parlama önleyici kaplama ile kaplanmıştır. Bu özel tedavi yöntemi aracılığıyla kadranın güzel ayrıntılarını takdir edebilirsiniz. Çölde sürükleyici bir güzellik yerleştirilir ve nefessiz rüzgar hareket eder.

Kristal Ekstraksiyon Serisi “Altın Beyaz” Elmasla İnişli Mekanik Saat

Yaratıcılık detayları

Çekici bir duruşta yeni görünen yeni Centrix Crystal Selection Watch, önceki boyuttan daha büyük bir “rado” logosuna sahip benzersiz bir “rado” logoya sahiptir. “Kelime zarif kimliği vurgulamak için kazınmış. Taçın demirleme logosu, lazer detayları ile güçlendirilir, göz alıcı özellikleriyle kutsanır ve mükemmeldir. Dikey tarafa bakıldığında, kasa artık basit bir silindirik şekil değildir, ancak Daha yumuşak genel tasarımı tamamlayan ve alt kapakla sorunsuz bir şekilde karışan hassas bir daire. Yeni tasarlanmış geometrik şekil alt kapağı daha az etiketleme kullanır ve lazer gravür numaralarıyla kazınır.

Tüm otomatik mekanik ucuz replika saat saatlerinin alt kapağı, iç yüksek kaliteli nivachron gösterge hareketinin ve otomatik zincir gücünün güzelliğinin tadını çıkarabilen safir cam aynalarla kaplanmıştır. Nimet giymenin konforu ve güvenliği olan bu saat serisi, geçmiş toka cihazı yerine güvenilir üç katlı paslanmaz çelik toka kullanır ve yaratıcılığı kullanmak için ara bağlantı olarak yüksek teknoloji seramikleri, herkesin ayrıntıları için her birine zarif kullanır.

Kristal Ekstraksiyon Serisi “Stream Golden Brown” elmasla kaplı mekanik saat

Bilekte zarif bir süre, plan saf, akan kristaller saf ve kısa olağanüstü -Bu yeni Cenrix kristal çıkarma saati. Sürekli yinelemeden ve yeni dizilerden sonra, her zaman yeni unsurlarda, yenilikçi üretim teknolojisi ve uyumlu estetiklerde usta rado İsviçre radar saatinin devam eden araştırmalarını gösterir ve solma zamanının işaretini bırakır.