Replika Rolex Izleme Teknolojisi – Denge Teknolojisi

Değişikliğine göre bilinen replika Rolex saati, iki parçasız parçası, bir bahar ve bir denge tekerleği ile ekipmektedir. Ancak bu iki sanal aygıtlar birleştirir, farklı dikkat derecelerini alır ve saat genellikle gossamer üzerindeydi. Genelde inersiyon etkisi sık sık unutuyor, bu güzel gossamer sırasının ritminin inersiyonu. Ayrıca, bu uzaklaştırılmış dengelenme tekerleği dengelenme komponenlerinin düzenlenmesini etkili olarak sağlar. Bu yüzden denge tekerleği ünlü küçük ve teknik olmaz.

1957 yılında replika Rolex, dünyanın en iyi gözlemcisi olarak itibarını sağlayan, tam zamanlı tutma ve ünlünü desteklemek için önemli bir denge tekerlik tasarımı yarattı. Rolex mühendisleri, balans tekerleklerinin inersel etkisini küçük etmek için sistematik yenilemeler yapıyor. Mikrostela küçük köpekler saatin doğruluğunu geliştirmek için yaratılır. Bu Rolex özelliği cihazı hâlâ markanın hareketinde oluşturulmuş. Şimdi altın çılgınlardan yapıldığı tek fark. Bir ya da iki çift küçük, simetrik, yıldız şeklindeki güzel ayarlama fıstıkları, denge yüzüğün içine (teknik olarak yüzük denir), diametri yaklaşık 1 cm atılacak. Eşcinsel bir replika Rolex aracı kullanarak gözetleyici, balans tekerleğinin inersiyonu ve ritmini düzenleyecek, domuz doğruluğunu yavaşça sıkıştırarak ya da fıstıkları serbest bırakarak düzeltmek için (aynı zamanda iki tersi fıstık dönüştürmek zorundadır). Gözlemciler ayrıca çeşitli durumların giyinmesine göre denge tekerleğini ayarlamak için özel saatler alabilir.


Replika Rolex Venüs tasarımı

To understand how this device works, imagine a figure skater’s rotation. Kolları inersiyonu azaltmak ve dönüştürme hızını arttırmak için içine dönüştürüler. Eğer yavaşlatmak isterse kollarını uzatabilir. 1958 yılında replika Rolex kurucusu Hans Wilsdorf, yeni denge tekerleğin in ve yıldız şeklinde geleceğin gelişmesinin önemini belirtti. Görüntü ve kesin zamanlama yarışması daha şiddetli oldukça, bir mektupta yazmıştı: “…liderliğimize yardım edecek yeni bir mikrostela hareketi edinmeliyiz.” Keşfetme hakkında o kadar heyecanlıydı ki onu satış noktası olarak kullanmıştı. Saatın arkasında yeni 1560 hareketle “Mikrostela ayarlaması” kelimelerini yazmıştı.

Önemli komponent

Rolex dengesi tekerleği ve yıldız şeklinde düzeltme fıstığı zamanın iki ilk izleme ayarlama metodlarının avantajlarını birleştirdi: düzeltme fıstıkları ve iyi ayarlama cihazı ile ekipmiş bir denge tekerleği. Eskiden aynı prensipde yüksek doğruluğu sağlıyor (yüzük tekerleğinin periferinde yerleştirilmiş ekranlar rotasyon inersiyonu ayarlayabilir). Yine de, harekette kurulan bir kere, denge değiştirme komponentinin fonksiyonu değiştirilemez. Daha geniş kullanılan sonuncusu bir trimmer aracılığıyla ayarlanabilir, ve saat denge dönüşü toplantısını ayarlayabilir. Ancak bu metod daha az doğrudur ve cihazı daha az stabil yapabilir. İyi ayarlama fıstığının numarası, düzeltme fıstığının ve denge tekerleğin in değişiklik inersiyonunu etkili olarak geliştirebilir. Gözleyici hareketin kabuğunda ayarlanan denge tekerleğini tam olarak ayarlamasına izin verir. Çılgınlığın yıldız şekli her yerde sıkı ve güzel ayarlama sağlıyor.

En küçük ayrılık

The replika Rolex balance wheel combines far more technology and complexity than a Venus design. Yüzük tekerleği ve tekerlekli kolu Glucydur, Paramagnetik beriliyum bakıcılığından oluşturulmuş yüzük ve düşük sıcaklık genişleme koefitörü, bu yüzden denge tekerleğinin magnetik alan araştırmalarından tam bir çalışması. Gassamer özelliklerinin değişikliği sıcaklık değişikliklerinden sebep olan metal genişlemesinin veya kontraksiyonun etkisini etkileyebilir. Bienne gözetleme fabrikasında, denge tekerleği, güçlü bir sopa materyalinden işlenmiş, bu da hareketin merkezinde mükemmel denge ulaşmak için denge tekerleği kurulmasını sağlıyor. Yapılandırma ayrılığı +/-2 mikrondur, 2 bin milimetre. Saatın komponentleri replika Rolex kalite standartlarına uygulanıyor. Gemi gibi, deniz ayarladığında kolayca yoldan çıkamayan bir gemi gibi, Rolex cikloydu uzun süre boyunca istediği doğruluğu korumak için tüm dışarıdaki rahatsızlıkları azaltmayan zeki bir iyileştirmeden geliyor.

Replika Rolex Masa fabrikası ev yapıldı

Ayrıca, düzeltme tekerleği cihaza bağlamak için küçük bir fırtına hazırlanmış. Bu toplantıya da eşsiz teknoloji yapması gerekiyor. Sürücünü azaltmak ve balak tekerleğinin ve baharın özgür vibrasyonu büyütmek için, dönüş tekerleklerin sonu mükemmel olmalı. Pivot sadece 0,07 milimetre (ya da 70 mikron) elmasıdır, insan saçlarıyla aynı boyuttur. Bahar sürekliliğini arttırmak için “çevrildi” ve bu kritik süreç gerçekleştirmek için özellikle bilgi gerekli. Replika Rolex tarafından yapılmış gossamer, denge tekerleğin in komponentleri, pivot taşı, paraflex damlama cihazı, ve bütün önemli lubrikant hareketi doğru ve güvenilir yapmak için tüm elementleri tamamen yakalayır. Bu rolx hareketinin temel olabilir.