Replika Rolex Veya Gerçek Gücü Izle, Sürekli Ve Kesinlikle

Rolex ve Zhenlishi aynı İsviçre saatlerindir; birisi ilk sınıf bir saat sınıfıdır, birisi ilk sınıf bir saat sınıfıdır. Başlangıç fiyatları benziyor, genelde yüzlerce binlerce kadar on. Bazıları, gerçek gücü Rolex ile karşılaştıramayacağını söylüyor. Ev görünümlüğü düşük replika Rolex, koruması güçlü Rolex değil, fiyat benziyor ve daha pahalı etkili olabilir. Bugün, sonunda saatin gerçek gücünü görmek için özelliklerinin uyumlu bölgelerini karşılaştırmak için.

  • Saatın ölçüleme doğruluğu hakkında böyle bir söz var: zamanın doğruluğu daha yüksek, pendül frekansiyeti daha yüksek, pendül frekansiyeti daha yüksek, saatin tutunmasına daha bağlı ve sürekli relativ düşük. Mekanik saat gözetimi alanında genel yüksek dönüş frekansları zamanlama hareketi 1969 yılında Zhenli’nin EL Primero400 hareketi tarafından temsil edildi. Saat başına 36.000 kez dönüş frekansı vardır ve ölçü doğruluğu bir saniye 1/10’dir. Bu doğru güç hareketinin sütunu bundan çok daha fazlasıdır; Bu bir otomatik zamanlama hareketidir. Zaman tutma makinesi bu mesafeye ulaşmalı.
  • Rolex 1970’lerde otografik kronografı Daytona’yı tanıttığında Zhenli’nin EL Primero hareketini kullandı. Replika Rolex sonradan saatte 36.000 kere saatte 28.800 kere değiştirdi ve tam olarak 1/10’den 1/8 saniye kadar azalttı. Onun nedeni s ürekli hareket etmek, ama hareketin gerçek gücünün sürekli olmadığını söylemek değil. İneği satmak ve süt içmek neredeyse zor.
  • Yerleştirme farklı olduğunda replika Rolex ve gerçek gücün açıklanması gerekiyor. Rolex saati, genellikle dışarıdaki sporlar ve keşfedenler için; Yani, suyun hayaleti, keşfedenler, yataklar, GMT ve Ditone gibi en iyi spor saati, ama Rolex formal masası genel hissediyor. Positioning leads to replika Rolex accuracy is not required to be so high; Çok doğruluğu sürekli doldurur, Rolex’i günlük dış etkinliğin seviyesi olarak en iyi seçim giyiyor.
  • Gerçek güç, genellikle biraz daha s ıradan, daha elegant ve spora yakınlaştırılmış olsa da, bu saatin doğruluğunu daha çok düşünebilir. Çok uzun sürmez, ama ayrıca günlük giysilere daha uygun olabileceğini gösteriyor. Dışarıda çalıştığımızda ve sıradan zamanlarda korumaya daha fazla dikkat vermek en iyidir.