Roger Dubuis King Serisi Yıldızlararası Hollow Sanatçı İş Birliği Saati, Ucuz Saat Modelleri

Zaman sonsuzdur; evren sonsuzdur,
Sınırsız hayal gücü, olağanüstü hayal gücü,
Uçsuz bucaksız galakside gezinmek için Roger Dubuis’i takip edin,
Enfes becerilerle, evren bileğe entegre edilerek hayal gücünün ötesinde mükemmel bir saat yaratılıyor.
Boşluğun kralı, geleceğe ulaşmak!

Yıldızlar toplanır ve ışık yeniden belirir. Roger Dubuis, ikonik pentagram öğesini yeniden yorumlamak için bir kez daha en iyi dövme sanatçısı Dr.Woo ile el ele veriyor, sanatsal güzelliği sınırsız yenilikle harmanlıyor; Saat teknolojisinin üretimine öncülük eden Hiper Horoloji ve seçkin dövme sanatının çarpışması, büyük bir ifade gücüyle yeni bir yıldız alanına doğru ilerliyor. Uçsuz bucaksız evren gibi, yaratıcı ilham da sonsuzdur. Grafik tasarımın ve mükemmel saatçilik becerilerinin bütünleşmesi ve yüceltilmesi altında, gururla asi ve avangart bir çalışmaya dönüşüyor – King Serisi Yıldızlararası İskelet Sanatçı İşbirliği Saati -Dr. Woo.

Jieao yenilik yapmak için el ele veriyor

King’s Series Single Flying Tourbillon Artist İşbirliği Saatinin 2021’deki çarpıcı lansmanının ardından, bu kez dövme ustası Dr.Woo, bir rüyanın fantastik tasarımı olan klasik King’s Series Star Skeleton Watch’ı yeniden icat etti. Enfes işçiliği ve yenilikçi tasarımı, kasa ve hareket üzerindeki basit çizgi tasarımı ve seçilen malzemelerin güzel kullanımı ile birleştiren klasik dövme deseni, zamanın geçişi ve değişiklikler arasındaki ince ilişkiyi yansıtan seramik yüzeye işlenmiştir. Evren. Olağanüstü yaratıcılık.

Roger Dubuis, Hiper Horolojinin öncülüğünü yaptı. Cesur ve korkusuz tavrı, üstün becerileri, mükemmel performansı ve yenilikçiliği ile sürekli olarak gelenekleri alt üst eder ve geleneksel saatçilik endüstrisini modern tarzda yeni bir çağa götürür. Dövme sanatında kışkırtıcı bir figür olan Dr.Woo, kentsel sanat çevresini de yönetiyor. Birçok ünlü kişi için benzersiz dövmeler çizdi ve benzersiz vizyonuyla en iyi uluslararası ünlülerin beğenisini kazandı. Geleneksel dövmelerin kalın çizgilerinden ve parlak renklerinden tamamen farklı, gerçeküstü iğne tasarımları yaratmakta iyidir. Minimalizm, monokrom ve tek iğneden oluşan kendine has bir tarzı var. Ucuz saat modelleri.

Bilekteki Galaksi, Fantastik Hareket

Kozmik keşif yolculuğu, saatin kadranından başlayarak üç astral gök cismine odaklanıyor. Ateşli güneş, siyah bir PVD pirinç plaka üzerine ince çizgiler, şekiller ve noktalarla saat 10 ile 11 arasında lazerle işlenmiştir. Sürekli hareket eden pirinç plaka, kullanıcının bilek yönüne göre hızlı ve düzenli bir şekilde dönen hareketin yerleşik mikro rotoru ile kaplıdır.

Küre, saat 4 ile saat 5 arasında namlunun üzerine kapatılır; Bu dönen enerji kaynağı, Dr. Woo’nun zarif sanatıyla bir kez daha süslendi ve saatin akreplerinin dönüşüyle ustaca bağlantılı. Böyle dahiyane bir tasarım, diskin her 6 saat 40 dakikada bir (veya günde 3,6 döngü) düzgün bir dönüş yapmasını sağlar.

Ay saat 8 konumunda ve ince hilal, aşağıdaki denge çarkının zarif açıklığını ortaya çıkaran ince daireler ve çizgilerle süslenmiş.

Gece gökyüzüne bakmak gibi, sarmal hareket eden bileşenlerin fantezi sahnesi takan kişiyi büyülüyor. Kasa arkası tasarımı aynı zamanda temayı vurgulayarak güneşi, dünyayı, ay desenlerini ve Dr.Woo’nun imzasını çiziyor.

Geleneksel yıldızlararası yörüngenin altüst edilmesi

Saatte aynı derecede dikkat çeken diğer semboller arasında, ünlü Dr. Woo’nun saat 2 ile 3 arasındaki ikonik örümcek deseni yer alır. Bu sembol, 2021’de piyasaya sürülen ilk işbirliği saatinde yer aldı. Gözün içindeki safir kristal cam diskin üzerine siyah oymalı çizgilerle sessizce geri döndü. Gücü ve korumayı simgeleyen bu unsur, her saatin sanatçısıyla yakın bir bağ kuruyor.

Daha da incelikli olarak, Roger Dubuis’in ikonik pentagram deseni, metalize altınla oyulmuş ve saatin içindeki safir kristal cam diske oyulmuş, bu eşsiz işbirliğinin göz kamaştırıcı parlaklığını yeniden yorumluyor. Cazibe. Desen, ilk kooperatif sınırlı sayıda saatten başlayarak, sürekli ilerleyen ve şimdi güneş, dünya ve ay merkezli yeni bir galaksiye yelken açan üç boyutlu oymalı bir roket gemisi tarafından başlatılan bir uzay keşif yolculuğunu sunuyor. Yıldızların konumu pembe altın tonundaki saat imlerine bağlıdır ve saat 9 konumundaki son ışık huzmesi de yörüngesini tamamlayarak bilinmeyen ama umut dolu bir geleceğe doğru dört nala koşmaktadır. Bir sonraki durak nerede? Hayal gücünüzün vahşi olmasına izin verin.

King Series Interstellar Hollow Sanatçı İşbirliği İzle-Dr.Woo Dr.Woo’nun İlham Verdiği Yaratım

Bu yeni King serisi yıldızlararası iskelet saatinden bahsederken Dr.Woo şunları söyledi: “Bu saatin tasarımı sayesinde Samanyolu’nda zamanın nasıl geçtiğini düşünebiliriz çünkü güneş sistemimiz eski zamanlarla dolu inanılmaz bir yer. Değişmeyen ritimler ve sürekli değişen kalıplar. Roger Dubuis, yaratıcılığımızı özgürce ifade etmemizi sağlayan güçlü bir inovasyon platformu sağlayarak benzersiz Hyper Horology™ başyapıtları yaratmaya kendini adamıştır.” Büyük kontrol siyah Seramik Kral Serisi Yıldızlararası İçi Boş Sanatçı İşbirliği Saati-Dr.Woo, sade bir görünüme sahip siyah seramik kasayı benimser. Malzemeleri yerleştirmek için seramik kasalar kullanan çoğu saat ustasının aksine, Roger Dubuis bunun tersini yapıyor ve başka bir yol buluyor. Güçlü teknik gücüne güvenen marka, tasarımın yapısına tam olarak uyan, işlenmesi zor malzemeleri rahatlıkla işleyebilen, keskin hatlara sahip kasa şeklini şaşmaz bir şekilde benimsiyor.

İşlem, aynı kasayı altından yapmaktan 15 kat daha uzun sürse de, bu zorlu işin kullanıcısına pek çok faydası var. Roger Dubuis seramik saatler günlük çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır ve aradan geçen zamana rağmen yeni gibi parlaklığını koruyarak dayanıklılık ve yüksek görünümün birlikteliğinin bir modeli olarak kabul edilebilir.

Bu 42 mm’lik seramik kasa, Dr.Woo’nun ikonik tasarım stiliyle işlenmiştir: İster yerden uzanan bir üçgen, ister herkesin sonsuz bağlantısını temsil eden bir daire, sanatçının çok gizemli logosu. Saatin çerçevesini ve çerçevesini çevreleyen seks sembolü. Bir dizi benzersiz geometrik sembol merak uyandırır ve insanların gizemi kendi yöntemleriyle keşfetmelerini ve yorumlamalarını sağlar. Bu semboller dana derisi kayışı da süsleyerek göz alıcı bir unsur haline getiriyor. Kayış, kullanıcının kemeri değiştirmesi ve kişiselleştirilmiş yaratıcılığı hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi için uygun olan çok işlevli bir hızlı çıkarma sistemini benimser.

Oyukların kralı, mükemmel performans

King Series Interstellar Hollow Artist İşbirliği Saat-Dr.Woo, mükemmel performansıyla bilinen otomatik kurmalı RD720SQ mekanizma ile donatılmıştır. Güneş deseniyle gölgelenen yerleşik mikro rotor, şokları emmek için tasarlanmıştır ve denge çarkı, kararlılığı en üst düzeye çıkarmak ve şoklara karşı hassasiyeti azaltmak için ataletten tam olarak yararlanır. Elmas kaplı silikon eşapmanın hassas mekanik yapısı, 72 saatlik uzun süreli dinamik depolamayı garanti ederek kullanıcıya daha fazla pratiklik ve rahatlık sağlar.

King Series Interstellar Hollow Artist İşbirliği Saati-Dr.Woo, çağdaş sanatın bir şaheseridir ve son derece saygın Geneva Seal sertifikasına sahiptir. Her parça özenle hazırlanmış, yüksek beceri ve tutku gösteriyor.

yıkıcı şaheser, ölümsüz sanat

King Series Interstellar Hollow Sanatçı İşbirliği Saati-Dr.Woo, Hiper Horoloji dünyasında parlayan ender bir yıldız tozudur. 28 parça ile sınırlıdır ve sınır ötesi işbirliğinin yıkıcı başarılarına tanık olmak için hemen toplanmaya değer. Bilekteki dövme sanatı gibi, bu sanatın da sonsuz anlamı vardır ve koleksiyonerlere hayatın her saniyesini destansı kılmayı sürekli hatırlatır.