Rolex Yeni Yeşil Su Hayaleti Replicas Izle Saatler Doğru Ve Yanlış Kimlik

Önceden medya sahte saatler Rolex Yeni Yeşil Suyu Ruh Pazarında göründüğünü bildirdi ve bazı işletmeler, çünkü diğer taraf hesaplar ve tam bir takım akssorör yaptığı ve bunun doğru olduğuna inanıyordu. Yine de sahte saatleri satın aldıklarını kanıtladı. Neden iş deneyimlerini de karıştırıyordu? Görüntüleme masası teknolojisi bu kadar gelişmiş ve doğrudan tanımamayacak mı? Tüketiciler bu sahte saatleri nasıl tanımlılar? Bugün, replicas izle saatleri satın alırken kullanılan kimlik metodları hakkında konuşalım.

Mevcut replicas izle saatlerin kimlik sürecini ve değerlendirme fokusunu biraz açıklayın:

1. Saatların gerçekliğini belirleyin

Bir saati nasıl tanımlayacağız? Saatın kimliğini replicas izle saatin kimliğinden başka bir şey değil. Her parçası, saat göstericisinden, yüz tabağından, dava, çantasından ve karta ve harekete baktığı teknoloji ve teknoloji markası var. Rolex için kritik nokta saat göstericisidir; Bilginin merkezi aksi görünüşün en önemli bölümüdür. İsviçre saat süreci detaylarda özellikle önemli olabilir. Doğru ve yanlış arasındaki ayırma anahtarı, merkez aksinin kenarları boşaltılmış, tamamlanmış ve güzelmiş olmadan olup olmadığıdır. Diğer izleme noktaları yüz tabağının ince işareti, ekskluziv değerli metal işareti, şok absorbörü ve hareketdeki mikro ayarlama aygıtları (sıkıştırma, hızlı ya da yavaş ayarlama modu olmayan) ve benzer.

2. Replicas izle saatın orijinal derecesini belirleyin

saat parçalarının doğru olup olmadığını ve saat değiştirildiğini yargılamak; Bu pazarda yeni bir rutin. Bazı değiştirilmiş replicas izle saatler orijinal kabuğu ve hareketi değiştirir, ama hareket en değerli kısmıdır. Therefore, the identification is to look at the movement parts in addition to the watch case, face plate, needle, and buckle.

3. Saat görünüşü

Sıradan insanların teknolojiyi polisleyerek replicas izle saatin kalitesini ve görünüşünü yeniden değiştirebileceğini söylüyoruz. Bu yüzden odaklanmak, olayın orijinal çizgilerini kaybetmesi nedeniyle aşırı polis olup olmadığını izlemek.

4. Funksiyonel durumun tamamlanması

Replicas izle saatın çalışma zamanı beklenmeyeceğini kontrol edin çünkü bazı tamirlerin maliyeti çok yüksek olacak, bu da önemli bir parça.
Yeşil Su Ruh İmparatorluğu replicas izle saati ile ilgili olan olay, bu sahte saat çok dikkatli yapıldı. Örneğin, saatin keramik yüzüğü ve hareketin görüntüs ü benziyor. Ayrıca, eylemin kinetik enerjisi 32 seri hareketinin 72 saatinde ulaşabilir; Ayrıca, masanın merkez köşesinde birçok iyileştirme ve geliştirme yapıldı.

Fakat sahte bir saat sahte bir saat. Hala gerçek ürün kalitesi ve sahte replicas izle saat arasında bir boşluk var. Mal kontrolü yüzünden detaylar yeterince dikkatli halledilemez. Ayrıca, bu boşluk hareket parçalarını polislendirmek için daha önemlidir. Kapı açıldığı sürece gerçek ve yanlış tanıtmak için intuitiv olarak görülebilir. Tabii ki, yeni bir saat satın alırken kapıyı a çmak zor olursa ve kendini tanıyamazsınız, resmi tanık altında marka servisi merkezini davet edebilirsiniz.