Shanghai Masa Ve Shangmeiing’in “Bagua Tiangong” Ortak Sınırlı Ürün Replikalar Izle

Şok sırasında Chun Lei taşındı. Birincisi, Altın Maymunlar havaya girdi ve yükseltiler, özgürlük yönünü aradılar, sürekli olarak koparak, öncülüğün rahatsız edici ruhunu zamanında dövdüler, olağanüstü asi kırmızı çocukları söndürdüler; Kalp, bir kuşağın kalbindeki efsanevi efsanenin temsilcisi oldu. Şangay masası ve Şangay Güzel Sanatlar Film Studio (Shangmei Shadow olarak adlandırılır), klasik IP “Big Tuning Tiangong” dan esinlenerek, geleneksel kültürde süper benliğin ruhu hakkında köklenmenin çekirdeğini araştırın ve eşsiz Çince geleneksel geleneksel geleneksel olarak enjekte bilek içine sanat unsurları. Tablo, Fab Chrono · Dajue Tiangong oluşturmak için sınırlı, zamanı kontrol etmek ve ilk olmaya cesaret etmek için harika bir tutum gösteriyor.

Oriental Gene, Classic’i Yeniden Kullanın

1955 doğumlu Şangay saati ve 1957’de kurulan Shang Meiing, yeni Çin’in kurulmasından sonra dönemin dönemidir. Kesin inançları ve Oriental estetiği hakkında düşünmeleri ile, ikisi özenle geliştirilmiş ve dikkatli bir şekilde yaratılmıştır. Derin Çin geleneğinden, kültür ilham alıyor ve defalarca iyi bilinen bir klasik eserler yaptı ve bazı sonuçlar bile yurtiçinde ve yurtdışında iyi biliniyor ve Çinlilerin gururu haline geliyor.

“Dazuka Tiangong”, animasyon modellemesi olmadığı dönemden Çinimasyon tarihinin hazinesidir. Shangmei filmi, bir sansasyon yaratmak için yüz bin elle boyanmış orijinal resim oluşturmak için birçok Çinli sanatçıyı ve seçkin yaratıcıyı bir araya getiriyor. Uluslararası “Bagua Tiangong” Çin animasyonunun bir anıtı haline geldi. Animasyon ustasının yaratıcılığı, Şangay saatçi kavramına, iki taraf arasında önemli bir işbirliği nedeni olan yeni Çin’deki ilk ince at saatini başarılı bir şekilde yapmaya çalışan kavramına denk geliyor.

Shanghai Watch ve Shangmei filmi, orijinal kalbin anılarını klasik zanaatkârlarla uyandırmak için birleştiriliyor ve gelenek ve yeniliğin iç içe geçmesini ve çarpışmasını anlatıyor. Fab Chrono · Da Nao Tian Sarayı, Şangay Masasında yer alan oryantal estetikte gösterilen geleneksel Çin kültürünün özünü akıllıca harmanlayacak: kırmızı kadran, hayırseverliği üreten “Tapınağın Sarayı” ndaki animasyon sahnesinden esinlenmiştir. Etrafta bulutlar ve görkemli manevi ruh. Xiaotian Sarayı. Jinguang Chancan’ın Şangay Saat Binası’nın vücut logosu ve Shangmeiing logosu, Tiangong’un üstünde “ortaya çıktı” ve iki tarafın kırmızı kalbini gösterdi. Bunlar arasında, ikonik Shangmeiying logosu, Sun Wukong’un elinin altın bir çember ve backhand görünümünü tutan klasik görüntüsünü canlı bir şekilde geri yükler.

Sürüş süresi, olağanüstü için rekabet etmeye cesaret edin.

Sun Wukong, “Dajue Tiangong” animasyonunda, kısıtlamadan korkmuyor ve soyundan ve kalıcı bir şekilde savaşmaya ve kırılmaya cesaret ediyor. İnç karenin nihai detayları olan inovasyon, büyük kutsallığın ve gerçek benliğin peşinde koşmanın kahramanca duruşunu gösterir, öncünün ruhunu miras alır ve sıradan yaşamdaki her olağanüstü kahramana haraç verir.

Fab Chrono · Da Nao Tian Sarayı 3.000 parça ile sınırlıdır. 43.6 mm kasa PVD altın kaplama 316L paslanmaz çeliktir. İpek baskılı tek yönlü dönen safir cam dalış çerçevesi dönmesi daha uygundur. Safir camının 1.77 kırılma indisi, çerçevenin dibindeki altın ölçeği daha parlıyor ve aynı zamanda güçlü bir savunmaya ulaştı. ESSENCE kadran, kursları azaltmak için uygun olan ve tüm disk yüzeyine katmanlama hissi katan üç boyutlu siyah bir iç film dairesi ile donatılmıştır. Kadranın replikalar izle 6’da konumu görüntülenir. İşaretçi ve zaman işareti İsviçre süper luminova aydınlık ışıkla kaplıdır. Büyük kutsal ateşin altın gözleri gibidir. Gece olmaktan korkmuyorlar.

Saat, doğru ve kararlı bir ST21 otomatik zincir hareketi ile donatılmıştır. Üst zincir 42 saatlik güç depolamasına ulaşabilir. “Şangay” ın batı logosu ile kırmızı silikon kayışı, saatin görünümünün tozunu ve tuzunu temizlemek için uygun olan benzersiz tasarlanmış kolay -icra bant yapısı ile donatılmıştır. Gözü çevirin, paslanmaz çelik saatin arka kapağı klasik görüntü ve “Tapınağın Sarayı” nda Sun Wukong’un sınırlı kodlaması ile kazınmıştır. Xi’nin duruşu sonsuz canlılık verir. Bir zamanlar dünyaya getiren ilham ve şok.

Efsaneyi hatırlatan Yiyi ileriye doğru hareket ediyor.

Bir nesil insanın efsanevi anıları olarak, “büyük doku” sürekli olarak özgürlük isteyen ve uzun ömürlü olan herkese ilham verir. Fab Chrono · Da Nao Tiangong da bu sefer Wudi hırslarını taşımak için özel olarak tasarlanmış ortak bir sınırlı sayıda izleme kutusu getirdi. Tablo kutusunun genel tasarımı altın-kırmızı renk şeması ile tutarlıdır. İçeri, büyük kutsal alan ve fırtınanın çeşitli tutumunu tasvir etmek için altın çizgiler kullanır. Umut verici bulut tabanı dokusu ile, saatle daha zarif ve zariftir. Masa kutusu tokası ve ekli Liuli kasabası, Sun Wukong’un klasik görüntüsü ile basılmıştır.

Fab Chrono · Da Nao Tiangong, Şangay Watch ve Shangmei filminin uzantısını ve geçmişin devamını yansıtır. Aynı zamanda geleneksel kültürel öz ve oryantal estetiğin yeni bir karışımıdır. Büyük dalgalar liderliği yıkadı ve zaman klasiği elde etti ve aynı zamanda samimiyete baktı. Umarım herkes kendi hayatlarının “Qi Tian da Sheng” olur.