Speedster Serisi Silindirik Denge Yayı Tourbillon İskelet Replica Saat

Birkaç hafta önce Streamliner Cylindical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition’ın piyasaya sürülmesinin ardından H. Moser & Cie., pembe renkte ikinci sınırlı sürüm saatini piyasaya sürdü. 2024 Miami Grand Prix’sine hoş geldiniz. Ana rengi mavi olan ilk modelden farklı olarak, Alp pembesi sınırlı sayıda üretilen bu yeni Speedster serisi silindirik yaylı turbillon iskelet saat, H. Moser & Cie’nin tek koltuklu yarış arabasının ikinci modeline saygı duruşunda bulunmak için pembeyi kullanıyor. ortağı BWT Alpine F1 takımı. Klasik vücuda bir saygı duruşu.

BWT Alpine F1 Takımının A524’ü 2024 sezonunda iki gövde stiliyle yarışacak. Çağdaş sanatçı Felipe Pantone’nin siyah tonları her iki otomobilin gövdesinin tasarımına da ilham veriyor. On altı yarış, Alpine’ın klasik mavi ve siyahını birleştiren ana tasarıma sahip olacak. BWT’nin F1 takımıyla olan unvan ortaklığı, A524 yarış arabasının gövdesine parlak bir dokunuş katan dünyaca ünlü pembe sembolüyle üçüncü yılına giriyor. Bu sezon, önümüzdeki sekiz yarışta renk ağırlıklı olarak pembe olacak ve bu da Alpine’ın şampiyonluk ortağı BWT ile olan güçlü ilişkisini daha da vurgulayacak. Bu nedenle, H. Moser & Cie.’nin Speedster serisi silindirik denge yaylı Tourbillon iskelet saatinin Alp Pembesi Limited Edition tasarımı, en iyi seçim olan ortakların iki gövde boyama rengini benimsiyor.

100 adetle limitli üretilen ilk saat mavi detaylarla süslenirken, ikinci model ise parlak pembe detaylarla eşleştirildi. Öğle saatlerinde içi boş ana kadranın üzerinde sentetik korindondan yapılmış kavisli küçük bir kadran görülebiliyor. Safir kristal aynayla aynı kıvrıma sahiptir ve BWT’nin ikonik pembesini sunar. Berrak ve şeffaf korindon, parlak ve benzersiz bir ton ortaya çıkarır. , giderek daha belirgin hale geliyor. Son derece yüksek sertliği nedeniyle işlenmesi zor olsa da korundumun benzersiz şeffaflığı, Speedster Serisi Silindirik Denge Yaylı Tourbillon Skeleton Watch Alpine Pink Limited Edition’ı daha da göz alıcı kılıyor. Ön kısmında herhangi bir marka logosu bulunmayan bu replica saat, H. Moser & Cie. estetiğinin saf görünümünü ve benzersizliğini vurgulayarak zamansız bir zarafet yayar. Saat işaretleri Super-Luminova ile kaplanmıştır ve mavi akrep ve yelkovan, gece bile net ve kolay okunmalarını sağlayan Globolight kaplamalara sahiptir. Kayış, giymesi rahat ve zarif olan, dokuma dokulu pembe kauçuk kayıştan yapılmıştır.

HMC 811 otomatik kurmalı manüfaktür mekanizmanın önü ve arkası tamamen oyuktur, bu da büyük içi boş altın rotorun net bir şekilde görülebilmesini sağlar. Silindirik denge yayı, H. Moser & Cie.’nin kardeş şirketi Precision Engineering AG’nin uzmanlığını yansıtıyor. Üretimi karmaşıktır ve kaybedilen mesleki becerileri gerektirir. Her silindirik denge yayı elle şekillendirilir ve yapımı geleneksel denge yayından on kat daha uzun sürer. H. Moser & Cie. kontrastlarla oynamakta başarılıdır ve geleneksel uzmanlığı ultra modern saatlerle birleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu pürüzsüz hatlı saat, göz kamaştırıcı ve güçlüdür ancak zarif tasarımı sayesinde takması da kolaydır ve 120 metreye (12 ATM) kadar suya dayanıklıdır. 20 adetle sınırlı sayıda, yalnızca markanın resmi web sitesinde satışa sunuluyor. Bu benzersiz sınırlı üretime ek olarak, H. Moser & Cie., bir yardım müzayedesinde açık artırmaya çıkarılmak üzere türünün tek örneği bir saat daha üretecek ve tüm gelirler, BWT ve CEO’su Andreas Weissenbacher tarafından kurulan özel hayır kurumuna aktarılacak. 2016. Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş AQUA PEARLS. Vakıf, temiz içme suyuna erişimi iyileştirmeyi, yoksulluğu azaltmayı, çevreyi korumayı ve dünya çapında sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmeyi amaçlıyor.

H. Moser & Cie. kaliteli saat yapımcılığına dair benzersiz vizyonunu ortaya koyuyor.