Swatch, İsviçre’nin Kar Replicas Izle Zirvesindeki Sporculara Tanık Oldu

  • Swatch Nines, ekstrem spor endüstrisindeki en iyi etkinlik olarak kabul ediliyor. Swatch, destansı bir bölümün başlangıcını işaretleyerek 2023’te unvan sponsoru oldu. 17 – 22 Nisan 2023 arasında, 31. Swatch dokuz, İsviçre’nin Xuelang Peak’te başlayacak. Çok uzak olmayan, Aigfeng, Monk Peak ve Girls ‘Peak’in muhteşem figürlerinin tadını çıkarabilirsiniz. İlk Nines etkinliği, 2008 yılında Almanya’da ilk kez halkın vizyonunda ortaya çıktı ve daha sonra iki yıl boyunca yoğun bir kış yarışmasına dönüştü. Dünyanın en iyi sporcuları keşif için bir araya geldiler ve deneyler kayak yapmaktan zevk aldılar ve farklı kayak mekanlarında denediler.
  • “Swatch Nines, bu sezon en yaratıcı ve muhteşem kayak mekanı tasarımına sahip birçok dünya sınıfı sporcuyu çekti, bu da rekabetçi olmayan spor aktivitelerinde son derece nadirdir. Swatch replicas izle ekstrem sporlarının ruhunu yansıtan bu ortağı inşa etmekten çok mutluyuz. İlişki.
  • “Swatch ile yeni bir ortaklık kurmaktan çok heyecan duyuyoruz. Çok heyecanlıyız. Ekstrem spor alanında derin ekim alanında Swatch gibi ortaklar ve daha önce karşılaştırıldığında daha görsel bir etkisi olan bir mekan yaratıyor. Şimdi ve önümüzdeki birkaç yıl içinde kendimizi aşmak. ” – Swatch Nines’in kurucusu Nicozacek
  • Ekstrem sporlar, sanat ve yaratıcılık, renk örneğinin DNA’sında sürekli olarak akıyor ve yılda iki kez Swatch dokuzları bu üçünü mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Dünyanın en iyi tek tahtalı kayak ve serbest stil kayak sporcuları, süreçteki çeşitli eğlencenin tadını çıkarmak ve kendilerini eşsiz bir atmosfere daldırmak için Snow Dağı’nın üzerinde toplandı. Açık günde, GoPro ve Red Bull gibi TV, medya ve markalar gibi sosyal medya, unutulmaz anlara tanık olmak için kayıtları rapor etmek için mücadele edecek ve hatta yeni bir dünya kaydının doğuşunu görebilir.
  • Engellerden yokuş aşağı kar parkurlarına kadar, bu etkinlik, sürekli olarak inovasyonu kırırken kar çiftlikleri kurmak için mükemmel kriterler oluşturdu. Geçen yıl, Swatch ilk kez muhteşem bir saat şeklindeki doğal engel başlattı. “Kadran” 10 metre çapındaydı. Sporcular buradaki yerçekimine meydan okuyabilir ve olağanüstü becerilerini gösterebilirler. 2023 etkinliğinin başlık sponsoru olarak, Swatch Proteam Sports Elite takımının bazı sporcuları da İsviçre serbest stil kayak oyuncusu Nico Vuitnier, tek İsviçre kayakçıları Pat Burgener ve Kanadalı tek tahtalı kayak oyuncusu Laurie Blouin gibi piyasaya sürülecek. Bu etkinliği deneyimleyin.
  • Swatch Nines 2023’ün daha heyecan verici içeriğini dört gözle bekleyin, örneğin kar çiftliğinin en son tasarımı, dünyanın en yüksek irtifa paten çiftliklerinden birinden ilham alacak ve bu en heyecan verici iki spor entegrasyonunu toplayacak. Bu konsept, geçen yılın sonunda özel Swatch semineri sırasında doğdu. O zaman, birkaç olağanüstü etkinlik oyuncusu tüm ayrıntılarını tasarlamak için bir araya geldi. Kuşkusuz, kayak yapan elleri izlemek ve çarşaflarda kaykay yapmak, yeni beceri ve teknikler oluşturmak en heyecan verici sahne olacak.