Swiss Mido Helmsman Serisi Tv Sınırlı Üretim Saati, Replicas Izle

Swiss Mido Watch, markanın klasik TV şeklindeki kasasına saygı duruşunda bulunarak yeni dümenci serisi sınırlı sayıda TV saatini piyasaya sürdü. TV prototipi, yeni sınırlı sayıda üretilen saate ilham kaynağı oldu. Zarif ve benzersiz kadran tasarımıyla cesur kişiliğini ortaya koyuyor ve İsviçre Mido saatlerinin derin saat yapımcılığı becerilerini ve yenilikçi gücünü doğruluyor. Sınırlı sayıda üretilen saat aynı zamanda parlak renklerde iki alternatif kayışla eşleştirilerek koleksiyoncuların kaçıramayacağı bu mükemmel parçayı oluşturuyor.

TV ile saatler arasında mekik dokuyan retro ve modern tarzlar bir arada var oluyor; Swiss Mido bu çalışmayı küçük ayrıntıların aralıksız peşinde olduğunu göstermek için kullanıyor. Helmsman serisi sınırlı sayıdaki TV saatinin kadranı, bir zamanlar televizyonlarda görülen geometrik çizgileri akıllıca yeniden yaratan, zarif üç boyutlu renkli geometrik figürlerle göz kamaştıran büyüleyici bir ekrana dönüştürülüyor. Bu sembolik, estetik kodlar bir neslin hafızasında yankı uyandırıyor ve Helmsman serisi TV saatlerinin görkemli efsanesini sürdürüyor. Yeni saat 999 adet ile sınırlıdır. Markanın 1973, 1980 ve 2000 yıllarında piyasaya sürdüğü TV şeklindeki kasa tasarımını benimsiyor. Markanın bugüne kadar miras aldığı saatçilik becerilerini yenilikçi bir şekilde yorumlamak için yüksek kaliteli malzemeleri mükemmel doğrulukla birleştiriyor. Cesur görünüm güçlü çekirdeği gizlemez. Helmsman Serisi TV sınırlı sayıda üretilen saat, Kalibre 80 tam otomatik mekanik harekete ve son teknoloji malzeme denge yayına sahiptir. Mükemmel şok direnci ve anti-manyetik işlevlerle teknik sağlamlık gösterir. Benzersiz ve göz alıcı tarzıyla yeni saatin hikayesi daha yeni başladı ve kesinlikle ses getirecek. Replicas izle.

Sınırları kırmak ve yenilik yapmak

Swiss Mido saatleri, benzersiz marka tasarım konseptine bağlı kalıyor ve ince şekil estetiğini tasarıma entegre ediyor. Kadranı merserize TV şeklinde bir çerçeve çevreliyor. Kadrandaki piramit şeklindeki tetrahedral çıkıntılar, farklı renkler ve geometrik düzenlerle benzersiz bir desen oluşturarak geçmiş TV sinyal test tablolarını hatırlatıyor ve nostaljiyi çağrıştırıyor. Farklı boyutlardaki piramit şeklindeki çıkıntılar kadrana tam bir dinamik katıyor. “Televizyon” yüzeyinde keskin bir kontrast. Elmas kesimli akrep ve yelkovan da Super-LumiNova beyaz parlak kaplamayla kaplanmıştır ve loş ortamlarda bile mükemmel okunabilirlik sağlar. İsviçre Mido saatlerinin ikonik unsuru, saat kadranında tarihi gösteren büyük takvim penceresidir. Her iki tarafı da yansıma önleyici kaplamaya sahip safir cam, benzersiz kadranın engelsiz bir şekilde görülmesini sağlar.

Helmsman Series TV Limited Edition saatin kasası ve metal kayışı, saate zarif bir stil ve parlak parlaklık kazandıran, parlatılmış ve merserize edilmiş sağlam paslanmaz çelikten yapılmıştır. 999 adetle sınırlı olan bu parça, farklı durumlara uygun ve göz alıcı vurgular ekleyen, özelleştirilmiş bir saat kutusunda iki sarı ve safir mavisi kauçuk kayışla birlikte geliyor.

Mükemmel hareket, Calibre80

Helmsman serisi TV sınırlı sayıda saatin şeffaf arka kısmından incelikle oyulmuş Calibre 80 tam otomatik mekanik mekanizmayı gözlemleyebilirsiniz. Otomatik salınımlı ağırlık, klasik Cenevre dalgaları ve MIDO logosuyla süslenmiştir. Yeni saat, 80 saate kadar kinetik enerji depolama kapasitesine sahip ve gelişmiş bir Nivachron™ denge yayı ile donatılıyor. Bu malzeme mükemmel anti-manyetik ve darbeye dayanıklı işlevlere sahiptir ve sonsuz mükemmel doğruluk arayışını sağlam ve güvenilir performansla yorumluyor. Helmsman serisi sınırlı sayıda üretilen TV saati, her ayrıntıda olağanüstü güvenilirliği gösterir.

Benzersiz ve koleksiyona değer Helmsman Serisi sınırlı sayıda üretilen TV saati, analog sinyal çağının cazibesini bileğinize taşıyor. Yeni saat renkli ve retro ile moderni iç içe geçiriyor, bu da özellikle dikkat çekici.