TAG Heuer Babalar Günü İçin Seçilmiş Saatler, Replicas Izle

O, zamanla bekçidir, arkanızdaki sağlam ve güvenilir omuzdur;

O, büyüme yolundaki rehber ve size eşlik eden koldur;

O, size eklektik olmanız ve korkusuzca ilerlemeniz için ilham veren, ilerleme cesaretinin bir örneğidir.

TAG Heuer, Babalar Günü vesilesiyle, her babanın kendi tarzını bileğinde göstermesine ve olağanüstü çekiciliğini göstermesine yardımcı olmak için yeni Monaco iskelet kadranlı saati seçti.

İsviçreli lüks saat markası TAG Heuer, 2023 Babalar Günü için ikonik Monaco serisinden renkli ve benzersiz bir şekilde ilham alan iskelet kadranlı saatleri özellikle tavsiye ediyor. 1969’da lanse edilen TAG Heuer Monaco serisi, kısa sürede tarihin en ikonik saatlerinden biri haline geldi. Cesur kare kasa tasarımı ve yenilikçi zamanlama işlevleri, o zamanlar piyasadaki saatlerin arasından sıyrılıyordu. O zamandan beri birçok efsanevi figürün bileklerinde göründü. Bu üç markanın piyasaya sürdüğü en yeni Monaco kronografları, avangart tarzı, yenilikçi tasarımı ve renkli unsurları bir araya getirerek, babalar için özel günlerde ideal hediyeler haline getiriyor. Replicas izle.

Yeni Monaco serisi içi boş kadranlı saat, yenilikçi renklere sahip üç kadrana sahiptir. İlgili tasarım konseptlerine ek olarak, babanın farklı kimliklerinin benzersiz bir yorumunu da sunuyorlar:

Derin ve ölçülü Orijinal Mavi, 1969’daki orijinal Monaco serisinin başarısını anıyor ve aynı zamanda babanın kararlılığını ve aileyi korumasını yansıtıyor;

Göz alıcı ve göz kamaştırıcı yarış kırmızısı (Yarış Kırmızısı), Monaco serisinin yarış genlerine saygı duruşunda bulunur ve aynı zamanda babanın kendini işe adamasının ve dörtnala ilerlemenin bir simgesidir;

Yenilikçi ve avangart turkuaz (Turkuaz), Monako Prensliği’nin kıyı şeridinden esinlenerek, hayattan olağanüstü zevk alan ve kişilik cazibesini ortaya çıkaran bir baba gibi.

Üç Monaco Skeleton Dial saatin tümü, teknoloji ve sağlamlık hissi veren 2. sınıf titanyum kumlanmış kasadan yapılmıştır. Yüksek performanslı bir malzeme olarak titanyum, yüksek mukavemet ve hafiflik özelliklerini tamamen bir araya getirirken korozyona karşı dirençlidir. Öncü, sağlam ve azimli üçlü, tıpkı babanın birbirini yansıtan çoklu rolleri ve tarzları gibidir.

Bu üç saat, markanın kendi ürettiği Heuer 02 mekanizma ile donatılmıştır ve 80 saatlik güç rezervine sahiptir. Ek olarak, oyulmuş salınımlı ağırlık, safir kasa arkasından görülebilen Heuer 02 mekanizmasının zarif kaplamasını vurgular.

Saatin oyulmuş saat işaretleri ve kollardaki Super-LumiNova parlak kaplama işlemi, bu yeni ürün serisine avangart ve fütüristik renkler katıyor. TAG Heuer Monaco serisinde ilk kez, aynı parlak kaplama tarih penceresini işlemek için kullanıldı ve ibreler de gece veya gündüz fark etmeksizin çeşitli koşullarda mükemmel okunabilirlik sağlamak için parlak bir kaplama ile işlendi.

Yenilikçi çift malzemeli kayış, olağanüstü konfor ve stil için kauçuk ve deriyi birleştirir. Siyah veya mavi renklerde mevcut olan bu kayışlar, saatin genel yarış çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Bu üç yeni TAG Heuer Monaco kronograf, ikonik tasarımın modern ve avangart bir tarzla yeni bir yorumuna sahip. Tıpkı babasının yıllar içinde yumuşadığı gibi, hayatın çeşitli zorluklarını yeni bir tavırla karşılarken her zaman kendinde ısrar eder.