Tanrıça Günü Hediyesi Olarak 2024 Baume & Mercier Selection Saatleri, Replikalar Izle

Güzellik, saflığın saflığı, orkide kalbinin zekası ve yıllar süren vaftizden sonraki sakin ve dingin zarafettir. Her benzersiz kadın hareketi, zamanın gömdüğü bir sürprizdir. 2024 Kadınlar Günü yaklaşırken İsviçreli saat üreticisi Baume & Mercier, kadınların gücüne ibrelerin öne çıkan anlarına tanıklık etmek için çeşitli başyapıtlar seçti.

O büyüleyici

Baume & Mercier Riviera serisi Baumatic takvimli otomatik saat 10714, markanın Baumatic mekanizmasıyla donatılmıştır. Mükemmel performansı, saate 120 saate kadar önemli bir güç rezervi sağlar. Yeni 39 mm boyutu daha rahat ve ulaşılabilir bir tarz sunuyor. Resmi kıyafetlerle rahatlıkla giyilebilen bu elbise, dünyevi yargılardan korkmayan profesyonel kadınların tavrını canlı bir şekilde ortaya koyuyor. Baume & Mercier Riviera takvimli otomatik kurmalı elmas saat 10730, kadınların azim ve zarafetini tam olarak yorumlayan güneş satenini ve parlatılmış paslanmaz çelik çerçeveyi sabitlemek için dört elmas ayarlı vida kullanıyor. 33mm boyutu daha esnektir ve güneş saten kaplamalı altın kaplama kadranı şeffaf dağ ve deniz desenleriyle süslenmiştir. Zarif ayrıntılar benzersiz ve büyüleyici kadınsı ışığı ortaya çıkarıyor.

O zarif ve şık.

Baume & Mercier Hampton serisi Hampton otomatik kurmalı saatin orta boy modeli 10732, markanın mükemmel yapısal estetiğini ve İsviçre saat yapımcılığı uzmanlığını sunmak için zarif dikdörtgen bir kasa kullanıyor. Güneş sateniyle parlatılmış yanardöner mavi kadran, çağrışım yapan kadınsı çekiciliği vurgulayarak onu daha da muhteşem ve zarif hale getiriyor. Baume & Mercier Hampton kuvars saatin küçük modelinin kadranının her iki tarafında da 10709 cilalı gece mavisi bulunmaktadır. Yirmi sekiz parlak kesim pırlanta (en iyi Wesselton pırlantaları, VS berraklık dereceli, 0,35 karat) göz kamaştırıcı bir şekilde parlıyor ve akşam saatinin zarafetini gösteriyor. Zarafet. Parlak gece mavisi kare ölçekli timsah derisi kayış, aynı renk dikişlerle süslendi ve iğneli tokayla eşleştirilerek şık, kadınsı bir güzelliği tasvir ediyor. Replikalar izle.

Şefkatli ve zariftir.

Baume & Mercier Classima takvimli otomatik saat 10633’ün beyaz sedef kadranının yumuşak parlaklığı, kadınların zarafetini ve asaletini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Rodyum kaplama Romen rakamları ve elmas işlemeler yaratıcıdır ve kadınların hatırlamaya değer parlak anlarını kaydeder. Cilalı rodyum kaplamalı ay evresi diski, mavi lake arka planla süslenmiş olup, ayın artan ve azalan değişikliklerini doğru bir şekilde göstererek, zarif karmaşık işlevlerle şiirsel romantizmi harekete geçirir ve kadınların nazik ve esnek gücüne tanıklık eder; mavi lake ibreler, tıpkı Kadınların narin ve ipeksi örtülü düşünceleri gibi, ay evresi diskini yansıtıyor.