Yarış Konsepti Ditonga’yı Değiştirdi En Iyi Replika Saat Sitesi.

Alman üst düzey saat modifikasyon markası AET, iki göz kamaştırıcı modifikasyon saati yayınladı. Cesur renk çarpışması ve benzersiz seramik malzemeleri kullanma çok olumlu bir görsel deneyim yarattı. Yarış sporlarının tasarım ilham kaynağı olduğu söyleniyor. Tasarımcılar, otomobil dünyasından gelen hızı temsil eden rengi çıkarıyor ve güzel bir araba görünümü oluşturmak için saatle karıştırıyor.

Rolex’e dayanan, tamamen parlak sarı kaplayan, insanlara hoş ve canlı bir his vererek bu “Yarış Sarı” saatine bakalım. Birçok spor otomobil arasında, bu renk de yaygın olarak kullanılır ve AET bu rengi otomobilin kanını yankılamak için kullanır.

Bu rengi kaplayan renge ek olarak, çerçevenin dijital ölçeği de sarı bir dolgu kullanır ve görsel etkiyi daha da genişletir. Aynı zamanda, saf ve derin siyah seramik kasası, tema rengi ile çok ferahlatıcıdır ve şehvetli moda güzelliği getirir. Kayış ayrıca görsel olarak koruyan ve nazik bir yeşim giyme duygusu sağlayan siyah seramiklerden yapılmıştır.

Rolex Tonga’ya dayanan başka bir “Sakhir Orange” saatine bakalım. Fark, kadran ve kasanın başka bir renk boyası kullanmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu saatin tasarımı F1’in Sakir parçasından esinlenmiştir. Yolun en dikkat çekici özelliği çölün bitişiğindedir ve turuncu ekstraksiyon, Sakir pistinin her iki tarafındaki turuncu yol omuzlarından gelir. Bu parçayı sunmak için yarış geninde.

Saatin kadran ve çerçeve dijital ölçeği, çok vahşi ve hevesli bir renk olan turuncu ile kaplıdır. Özellikle mavi seramik kasa ile, ikisi keskin bir kontrast oluşturur ve güçlü bir çatışma duygusuna sahiptir, bu da bu saati göz alıcı hale getirir. Kayış ayrıca mavi seramiklerden yapılmış konu ile tutarlıdır ve genel görünüm çok belirgindir.

Yarış sporlarının ruhuna dayanan bu iki kavram, AET’in ilk girişimleri değildir. Daha önce övülen “Abu Dabi” ve “British Racing Green” saatlerini başlattılar. Hızlı egzersiz ruhu.

Belki de piyasadan olumlu geri bildirimler, AET hızla iki yeni eser başlattı. Önceki tasarım dili devam etmesine rağmen, renk seçimi ve eşleşmesinde daha cesurdu. Son beyaz seramikler daha eşsiz ve belirgin bir görünüm getirdi.

Genel olarak, bu iki yeni eser AET Remoul tasarım tarzına, cesur renk eşleşmesine, yarış spor stiline ve 18 adet nadirliğe sahiptir. Muhtemelen, birçok en iyi replika saat sitesi tutkunu çekecek.