Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvimli Saat, Replika Saatler

Montblanc Star Serisi tam takvimli saat, derin ve büyüleyici gece mavisi kadranı ve değiştirilebilir kayışlarıyla yeniden yenilenerek, modern estetik tasarımla zamansız ve zarif bir tarz sergiliyor.

Markanın en popüler karmaşık işlevli saatlerinden biri olan Montblanc Star Serisi tam takvimli saat, insanların antik çağlardan günümüze kadar zamanın geçişini ve yılların değişikliklerini kaydetme konusundaki ebedi ihtiyacını yansıtıyor. Yeni Montblanc Star Serisi tam takvimli saat, zarif ve gizemli gece mavisi kadranı ve değiştirilebilir paslanmaz çelik bilezikler veya gece mavisi sfumato timsah derisi kayışlar gibi birçok ayrıntıyla güncellendi.

Gece yarısı

“Gece yarısı” gecenin ortasını, genellikle gün batımından gün doğumuna kadar gecenin yarısını ifade eder. Aslında, çeşitli ülkeler tarafından benimsenen standart saat dilimi ve yaz saati uygulaması sistemleri nedeniyle bu an gece yarısı nadiren meydana gelir. Ancak gece yarısı gökyüzü açık, sessiz ve parlaktır. İnsanlara her zaman olduğu gibi yenilik yapma konusunda ilham veriyor ve rehberlik ediyor ve ayrıca Montblanc’a tam takvimli saatlerden oluşan yeni bir yıldız serisi olan Midnight Blue’yu yaratması için ilham veriyor. Replika saatler.

Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvimli Saat Midnight Blue

Saat, saat, dakika, saniye, tarih, haftanın günü, ay ve ay evresi gösterimi gibi karmaşık işlevleri, bir bakışta okumayı kolaylaştıran kısa ve zarif bir tasarıma sahip kare bir kadranda yoğunlaştırır. Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvimli Saat, kulakların her iki yanında benzersiz kademeli desen tasarımına sahip, ince çelikten yapılmış gece mavisi 42 mm çakıl taşı şeklinde bir kasaya sahiptir.

Montblanc, Minerva’nın 165 yıllık saatçilik geçmişinden ilham alıyor, klasik gelişmiş saatçilik standartlarını devralıyor ve yeni saatin tasarımında Star serisinin çeşitli ikonik unsurlarını sunuyor. Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvim saati, demiryolu tarzı, noktalı dakika ölçeği halkasına sahiptir. Kadran fileto sote ile çevrelenmiştir. Tarih ibresinin üst kısmında tarihi belirtmek için gümüş renkli bir hilal şekli bulunur. Saniye ibresinin sonu Montblanc Classic ile süslenmiştir. Gümüş Romen rakamları ve söğüt şeklindeki ibrelerin yer aldığı altıgen beyaz yıldız logosu daha da ustaca tasarlanmış.

Kapsamlı yenileme ve yükseltme

Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvimli Saat Midnight Blue, 2022’de piyasaya sürülen MB 24.30 otomatik kurmalı mekanizmaya sahiptir. Kullanımı önceki dört ayar düğmesine göre daha kolay olan tam takvim işlevini ayarlamak için yalnızca iki düğme kullanır. Buna ek olarak, yeni saatin işlevselliği daha da optimize edildi; daha büyük bir ay evresi penceresi, daha okunabilir tarih ve ay pencereleri, yaklaşık 50 saate kadar uzatılmış güç rezervi ve yaklaşık 50 metrelik su geçirmezlik derinliği dahil.

Saat kayışlarını istediğiniz zaman değiştirin.

Yeni Montblanc Star Serisi Tam Takvimli Saat Midnight Blue, kadranı tamamlayan değiştirilebilir paslanmaz çelik bileziğe veya gece mavisi Sfumato timsah derisi kayışa sahip. Kayışın hızlı çıkarma işlevi, kullanıcının kayışı herhangi bir alet kullanmadan kolayca değiştirmesine olanak tanır.