Yeni Tasarlanan Avengers Serisi Lansmana Çıktı, Replikas Izle

Breitling Avenger serisi 20 yılı aşkın süredir hava maceralarının ön saflarında yer alıyor. Birçok havacılık meraklısı ve askeri hayran da onun cesur tasarımını, olağanüstü uyarlanabilirliğini ve üstün işlevlerini tercih ediyor. Bugün bunlar daha gerçek ve alakalı. Yepyeni Yenilmezler’e hazır olun.

Avengers serisi yepyeni ve durdurulamaz. Breitling, askeri tarzda dekorasyona odaklanarak ve aşınmaya dayanıklı malzemeler uygulayarak saati yeniden tasarladı. Kronograf modelini itici güç olarak Breitling’in kendi yapımı güçlü 01 mekanizmasıyla donattı.

Breitling’in havacılıkla ilişkisi, üçüncü nesil kurucu Willy Breitling’in, hassas havadan zamanlama aletleri ve pilot kronografları oluşturmaya adanmış HUIT Havacılık Uçuş Departmanını kurduğu 1930’lara kadar uzanabilir. Ortaya çıkan askeri havacılık alanındaki uzmanlık, daha sonra ticari hava yolculuğuna ve sonraki gelişmelere uygulanmaya devam etti ve ardından Breitling Navitimer, AVI·Co-Pilot ve Aerospace çok işlevli kronograflarını yarattı. ), Acil Durum ve İntikamcı ve diğer ünlü saatler. Markanın havacılık sektörüyle olan derin ve kalıcı ilişkisi diğer saat markalarının çok ötesine geçiyor. Replikas izle.

“Avenger serisi, savaş uçağı kokpitlerinin zorlu koşullarıyla başa çıkmak ve zorlu uçuş görevlerini yerine getiren pilotlara koruma sağlamak için doğdu. Yeniden tasarlamak kolay değil.” Breitling CEO’su Georges Kern, “Yeni ürün, tüm performansı sofistike modern havacılık tarzıyla mükemmel bir şekilde birleştiriyor.” dedi.

Yeni seride üç tip bulunuyor: 44mm kronograf, 44mm GMT otomatik mekanik saat ve 42mm otomatik mekanik saat. Siyah, mavi, yeşil ve kum rengi kadranları askeri tonlardadır.

Tüm modellerde katlanır pimli tokalı askeri tarzda deri kayış veya mikro ayarlanabilir katlanır tokalı üç sıralı paslanmaz çelik bilezik bulunur. Saatlerin suya dayanıklılık değeri 300 metredir. Karmaşık uçuş manevralarını tamamlamanız gerekse de, kolay kavranabilen tasarımı ve korozyona dayanıklı yapısı kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Gelin bu saatleri birlikte keşfedelim.

Avengers B01 Chronograph 44 ve Night Mission Edition

Yeni Avenger B01 saati, yaklaşık 70 saatlik güç rezervi sağlayan Breitling’in kendi yapımı 01 mekanizmasıyla donatılmıştır. Mekanizmanın hassas mekanik güzelliğini sergilemek için saat, içi boş bir safir kristal cam arka kısımla donatılmıştır.

Anahtar modellerde zengin kadran rengi seçenekleri (mavi, yeşil, siyah veya kum) ve 60 dakika dönebilen paslanmaz çelik çerçeve bulunur. Çubuk şeklindeki saat işaretleri sade ve düzenli olup kadrandaki kırmızı uçlu ibreleri vurgulamaktadır. Daha kolay kavrama için kurma kolu ve çerçeve üzerindeki içbükey ve dışbükey dokunuşların yanı sıra daha yumuşak zamanlama işlemleri için tasarlanan yeni dikdörtgen kronograf butonlarına dikkat edin.

Daha cesur bir görünüm isteyenler için Avenger Chronograph Night Mission Edition, canlı parlak sarı veya karbon siyahı kadranla geliyor; kasası ve çerçevesi tamamen çizilmeye dayanıklı seramikten yapılmış. Aynı zamanda alt kısım, tepe, kronograf düğmeleri ve tokanın tamamı titanyumdan yapılmış. Diğer metallerle karşılaştırıldığında titanyum hem hafif hem de sağlamdır. Kadran rakamları, özellikle son derece dayanıklı karbon fiberden yapılmış siyah kadranla eşleştirildiğinde net ve okunması kolaydır.

Yeni Avenger, bir uçak gibi daha hafif ve daha sağlam olacak şekilde tasarlandı.

Avenger GMT Otomatik Mekanik Saat 44

24 saat dönen çerçeve ve kırmızı GMT ibresi, pilotlar ve sık uçan yolcular arasında oldukça popüler olan Greenwich ortalama saatinin bir bakışta okunmasına olanak tanır. Saatle aynı çapa sahiptir ancak daha kompakttır. Paslanmaz çelik kasaya sahip Avenger GMT otomatik saat, siyah veya lacivert kadran tarzında, askeri tarzda deri kayışla veya üç sıralı paslanmaz çelik bilezikle sunuluyor.

İntikamcı Otomatik 42

Bu iyi dengelenmiş saatin çapı yalnızca 42 mm’dir ancak yine de büyük bir saatin sağlamlığına sahiptir. Avenger Automatiği paslanmaz çelikten yapılmıştır ve siyah, lacivert veya kamuflaj yeşili kadran seçeneklerine sahiptir ve aynı renkteki askeri tarzda deri kayışla veya üç sıralı paslanmaz çelik bilezikle eşleştirilebilir. Bu saat, İsviçre Resmi Gözlemevi (COSC) tarafından onaylanmış, yaklaşık 38 saatlik güç rezervi sağlayabilen ve iki yıl garantili Breitling 17 otomatik üç ibreli mekanizma ile donatılmıştır.